משאיות מנוף לביצוע עבודות סל

מנופי יוני – שירות השכרת מנוף סל לכל העבודות סל אותם יש לבצע על פי התקנות, באמצעות מנוף סל על מנת להגן ולשמור על חיי מבצעי העבודה. משאיות מנוף סל בגדלים שונים להתאמה לתוואי השטח ומאפייני עבודות סל ספציפיות – לפרטים ותיאום השכרה יומית או שעתית
פנו בטלפון 050-5433050 או דרך צור קשר באתר.

עבודות סל

השכרת מנוף סל לביצוע עבודות סל בגובה רב

מנופי יוני מפעילים צי של משאיות מנוף לביצוע כל העבודות סל הנדרשות בתחומי המשק השונים. מפעילי משאיות מנוף של מנופי יוני כולם, בעלי הכשרה והסמכה כנדרש על פי התקנות והחוק לביצוע כל עבודות מנוף שמבוצעות על ידי משאיות מנוף. השכרת משאית מנוף לביצוע עבודות עם משאית מנוף סל בפריסה ארצית לכל סוגי העבודות. ניתן להשכיר בתעריף יומי, לעבודות מנוף סל מורכבות, הדורשות שהייה ממושכת באתר עבודות הסל או בתעריף לפי שעה להשכרת משאית מנוף סל לביצוע עבודות סל פשוטות ומהירות.

מידע מקדים על עבודות סל

עבודות סל מחויבות כאשר על מבצע העבודה לפעול בגובה רב בנקודות שהגישה אליהם אינה אפשרית בערת סולם או אמצעי אחר. עבודות סל אפשר שיבוצעו בגובה או במרחק ניכר מהעמדה בה חונה משאית המנוף עליה מורכב הסל. על מנת להתאים לכם משאית מנוף סל בגודל מתאים עלינו לדעת האם קיימות מגבלות גישה ומאפיינים נוספים של תוואי השטח.

אנו מספקים משאיות מנוף סל בגדלים שונים למטרות שונות. כאשר יש צורך בטווח פריסה גדול למרחק או לגובה לעבודות סל. עלינו לבחון את יכולת הגישה של משאית מנוף סל בעלת כושר הנפה לטווח המבוקש.
לעיתים קיימות מגבלות תנועה באזור המיועד לעבודות סל ולכן נשלח אליכם משאית מנוף סל בגודל אשר מאפשר תמרון והגעה אל אתר העבודה.

עבודות סל

דוגמאות לעבודות סל בגובה

מנופי יוני מתמחים בביצוע עבודות סל בגובה בשיתוף פעולה מלא עם גורמי הביצוע בתחומים השונים. משאית מנוף סל מגיע אליכם עם מפעיל מיומן בעל ניסיון במגוון תחומי עבודות סל בגובה רב ובמרחק ממשאית מנוף המופעלת על ידו.

  • עבודות מנוף להצבת שילוט חוצות – יש הבדל בין עבודות שילוט בשטח אורבני לבין עבודות שילוט בשטח שאינו עירוני צפוף. שטח בשולי דרכים מהירות וכו’. אנו נתאים לכם משאית מנוף בהתאם למיקום השלט שבו אתם מטפלים
  • גיזום בגובה רב – עבודות סל לגיזום כחלק מעבודות טיפוח ועיצוב גבוהי צמרת או לצורך חשיפה של תאורת רחוב או כבלי חשמל וטלפון.
  • טיפול בתאורת רחוב ורמזורים – אנו מספקים לכם משאית מנוף שמסוגלת לתמרן במרחב האורבני ולספק טווח לביצוע עבודות סל באופן בטוח ללא סיכון העובדים והתנועה.
  • עבודות התקנה בגובה – השימוש במנוף סל הכרחי כאשר יש לבצע התקנה בקיר חיצוני בגובה רב. עבודות סל אלה מאופיינות לעיתים בשימוש משולב של משאית מנוף להנפת הגוף אשר יש להתקינו ומשאית מנוף סל שממנה פועל המתקין. הדוגמה האופיינית למצב זה הוא התקנה של גוף זכוכית גדול אשר מונף בעזרת ונטוזה ויש להתקינו בבטחה. דוגמא נוספת היא התקנות של מערכות מיזוג חיצוניות, מערכות הגנה (מצלמות) וכו’. עבודות אלה ניתן לבצע אך ורק בעזרת מנוף סל.

מנופי יוני – שירות השכרת מנוף סל לכל העבודות סל אותם יש לבצע על פי התקנות, באמצעות מנוף סל על מנת להגן ולשמור על חיי מבצעי העבודה. משאיות מנוף סל בגדלים שונים להתאמה לתוואי השטח ומאפייני עבודות סל ספציפיות – לפרטים ותיאום השכרה יומית או שעתית

פנו בטלפון 050-5433050 או דרך צור קשר באתר.