השכרת מנוף סל הרמה לעבודות גובה

מנופי יוני מספקים לכם סל הרמה לעבודות גובה עד 60 מטר. משאית מנוף סל הרמה לנשיאת שני עובדים + כלים (200 ק”ג) עם יכולת סיבוב עצמית 360 מעלות, משאית מנוף סל לביצוע בטיחותי ויעיל של כל העבודות בגובה רב.

ניתן להזמין השכרת מנוף סל בתעריף יומי או בתעריף שעתי. אנו מספקים גם שירות בעת חירום להזמנה מיידית של משאית עם סל הרמה 24/6. לבירור פרטים נוספים והזמנות

פנו אלינו בטלפון: 050-543-3050,  או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

נתוני ביצועים של משאית מנוף סל הרמה

סל הרמהחברת מנופי יוני מתמחה בהשכרת משאיות מנוף עם סל הרמה המופעלות על ידי מפעילי משאית מנוף בעלי הכשרה, הסמכה וניסיון רב בהפעלת כל הסוגים של סלי הרמה.
אנו מספקים לכם משאית עם סל להרמת אדם אשר מותאם למאפייני המשימה שלכם. לפי הנתונים שאתם מספקים בעת ההזמנה של מנוף סל נשלח אליכם משאית מנוף עם סל בגודל המתאים על מנת להתמודד עם מגבלות תנועה או אתגרי גובה. כמו כן ניתן להתאים לכל עבודה סל הרמה מתאים הן בגודל והן בתכונות הפעלה.

סל להרמת אדם – נתונים טכניים

חברת מנופי יוני מאפשרת לכם לבחור ממגוון סלים להרמת עובדים וכלים אשר ניתן להזמין לביצוע עבודת גובה בלבד או לשילוב כחלק מהיערכות להובלות מנוף וביצוע ההתקנה באתר היעד. אנו מספקים סלים להרמת אדם במגוון גדלים ושיטות תפעול שונות. לפרטים נוספים והזמנות פנו אלינו בטלפון: 050-543-3050, נשמח לעמוד לשירותכם.

360 מעלות – זווית גישה לעבודות גובה –

סל הרמה שאנו מספקים לכם מאפשר על פי הצורך להתכוונן ולגשת אל נקודת ביצוע המשימה שלכם מכל זווית שתבחרו. סל להרמת אדם מצוייד במנגנון כיוון עצמי המספק סיבוב של 360 מעלות על מנת לאפשר את זווית הגישה הנוחה ביותר והבטוחה ביותר לביצוע יעיל ובטוח של המשימה.
יש לזכור כי בהיות הסל אדם נישא על משאית מנוף מוסיף הדבר גמישות רבה בבחירת זווית גישה נוחה ובטוחה לנקודת העבודה הגבוה.

200 ק”ג – משקל מטען הרמה מקסימלי –

המשקל המקסימלי הניתן להנפה עם הסל, תוך שמירה על בטיחות העובדים ומניעת תקלות הפעלה של מנגנוני הפעלת סל להרמת אדם הינו 200 ק”ג. משקל זה מאפשר בחירה בין העלאת שני עובדים לעבודת גובה ובנוסף כלי עבודה לביצוע העבודה הספציפית.
במקרים מסוימים יש צורך בביצוע עבודות עם כלים כבדים או שיש צורך בהנפה של חלקים כבדים. במצב זה עומדות שתי אפשרויות. הנפה של אדם בודד לביצוע המשימה יחד עם הכלים והמתקנים הדרושים.
לחלופין במקרה שיש צורך בגישה של שני עובדים לביצוע עבודת ההתקנה ניתן להזמין ולשלב משאית מנוף נוספת להנפה של החלק אשר מיועד להתקנה כאשר בתוך הסל הרמה עולים שני עבדים לביצוע ההתקנה עצמה.

סל הרמהטווח הנפה של סל הרמה –

אנו נתאים את הגודל של משאית מנוף בהתאם לנתונים שתספקו לנו אך ראוי לציון כי ברשות מנופי יוני מגוון של משאיות מנוף בטווחי הנפה שונים. הגובה, טווח הנפה מקסימלי שאנו מספקים בהזמנת סל להרמת אדם הוא 60 מטר גובה, לביצוע עבודות מורכבות מכל הסוגים (כגון: גיזום בגובה, תאורת רחוב, שילוט, מיזוג אוויר ועוד).

מנגנון הפעלה של סל להרמת אדם –

יוני מנופים מאפשר לכם בחירה בין מנגנוני הפעלה שונים. הפעלה על ידי מפעיל משאית המנוף, או הפעלה בשלט רחוק, על ידי עובד ההתקנה עצמו. כלומר הפעלה עצמית של העובדים הנמצאים בסל האדם ועוסקים בביצוע משימתם. כוונון עצמי בעזרת שלט רחוק של המנגנון בסל להרמת אדם על ידי מי שנמצא בגובה מאפשר לעובדים בגובה לבחור ביתר דיוק את נקודות הגישה להתקנות ועבודות גובה שיש לבצע.

מנופי יוני מספקים לכם סל הרמה לעבודות גובה עד 60 מטר. משאית מנוף סל הרמה לנשיאת שני עובדים + כלים (200 ק”ג) עם יכולת סיבוב עצמית 360 מעלות, לביצוע בטיחותי ויעיל של עבודות בגובה רב. השכרת מנוף סל בתעריף יומי או בתעריף שעתי.

פנו לטלפון: 050-543-3050. או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.