מנוף סל לעבודה בגובה

חברת מנופי יוני הינה חברה מובילה במתן פתרונות מידיים לשירותי משאיות מנוף סל לעבודה בגובה מכל הגדלים. אנו נתאים לכם משאית מנוף סל על פי מאפייני העבודה, הגובה ומרחק הגישה. כך תוכלו לבצע את עבודת הגובה בבטחה.

להזמנת מנוף סל לעבודה בגובה ובירורים צרו עמנו קשר מידי בטלפון – 050-5433050. ניתן להזמין שירות חירום של מנוף סל.

משימות אותן יש לבצע עם מנוף סל לעבודה בגובה

נציין שקיימים סוגים שונים של משאיות מנוף סל לעבודות בגובה, בשל המגוון הרב של עבודות הגובה המבוצעות כיום בעזרת מנוף סל. עבודות אשר בעבר נאלצו המבצעים לבצע עבודות הכנה משמעותיות לפני ביצוע המשימה עצמה.

תחזוקת תמרורים ותאורת רחוב עם מנוף סל לעבודה בגובה

הדוגמה הראשונה במעלה הינה עבודת התחזוקה של התמרורים ותאורת הרחוב בערים הגדולות. העבודה הנעשית על ידי משאית מנוף סל לעבודה בגובה מאפשרת כיום ביצוע מהיר של עבודות תחזוקה ותיקונים. בעבר נאלצו מבצעי התחזוקה להצטייד בסולמות גבוהים ומגושמים ולא פעם אחת לסכן עצמם בעת ביצוע המשימה. ביצוע העבודה עם משאית מנוף סל אדם מאפשרת תנועה מהירה מאתר אחד לשני וכניסה מידית לעבודה ללא צורך בנשיאת סולם נוסף. היעילות של עבודה עם מנוף סל אדם עולה לאין שיעור על ביצוע אותה משימה בעזרת סולמות או פיגומים.

מנוף סל לעבודה בגובה בתחום הגינון

גם במקרה זה, אם בעבר היו נאלצים הגננים לשאת עמם סולמות גבוהים או לטפס על העץ עצמו ותוך סיכון עצמי, לגזום את העץ עליו טיפסו, כיום, משאית המצוידת במנוף סל אדם מאפשרת לגנן לבצע את הגיזום ללא צורך בסיכון חייו ולצד זאת מזרז משמעותית את קצב העבודה ומשפר את ההספקים.

הצבת שילוט חוצות עם מנוף סל לעבודה בגובה

במרחב האורבני וגם במרחב הכפרי, ניתן לראות את המשאבים האדירים המושקעים בפרסום ושילוט חוצות. קיימים שלטי חוצות ענקיים המכסים קירות בתים שלמים. חלק משילוט החוצות מוצג על גבי מבנים ייעודיים המאפשרים גישה לצורך החלפת שלטים ותחזוקה שוטפת ורבים משלטי החוצות ממוקמים על עמודים, ובסביבה המצריכה עבודת גובה אינטנסיבית לצורך החלפת שילוט ותחזוקה.

משאית מנוף סל לעבודה בגובה מאפשרת למי שתפקידם לתחזק את השלטים ולהחליף את הפרסומות לבצע את משימתם ביעילות ובמהירות ומבלי להסתכן.

גם השלטים החכמים אשר מציגים פרסומות מוקרנות, זקוקים הן לעבודות התקנה, הרמת השלט וקיבועו במקומו, וכמו-כן, בשלב ההפעלה יש צורך בעבודות תחזוקה כגון החלפת מנורות שרופות או מסכי תצוגה פגומים.

מנופי יוני מאפשרים לכם להזמין ולהשכיר משאית מנוף סל לעבודה בגובה על פי תעריף יומי וכן על פי תעריף שעתי. אנו מקיימים שירות חירום של משאית עם מנוף סל לכל תקלה שמתעוררת.

פנו אלינו למנופי יוני בטלפון – 050-543-3050 ואנו נעמיד לרשותכם משאית מנוף סל אדם בהקדם האפשרי.

מנוף סל לעבודה בגובה