הנפת זכוכית ונטוזה

מנופי יוני – חברה בעלת ניסיון מצטבר רב שנים בתחום הנפת זכוכית מכל הסוגים מעניקה שירות ייחודי של הנפת זכוכית ונטוזה – מכשיר ואקום חשמלי נטען להנפת זכוכיות והובלתם (עד 60 מ’, 1,100 ק”ג) לשימושים שונים כגון התקנות חדשות, החלפת זכוכיות קיימות, תיקונים, ועוד. אנו עושים שימוש בטכנולוגיה העכשווית ביותר לצורך הנפת זכוכית על ידי ונטוזה חשמלית (לשמירה על הואקום) הניתנת להפעלה רב כיוונית והמאפשרת לכם להגיע לגובה רב ובמשקל כבד. חברת מנופי יוני עושה שימוש אך ורק בציוד הנפה חדיש ותיקני.

לקבלת הצעת מחיר להנפת זכוכית בעזרת ונטוזה עד למשקל 1100 ק”ג צרו קשר בטלפון: 050-543-3050.

הנפת זכוכית בתהליך שיפוץ בגובה

מנופי יוני יעמידו לרשותכם מנוף להנפת זכוכית בעזרת ונטוזה לכל מטרה. אם אתם עורכים שיפוץ ויש צורך להחליף את קיר הזכוכית בין הסלון והמרפסת אנו נבצע זאת במקצועיות ובמיומנות. אם החלטתם להחליף חלק מהקיר החיצוני של המרפסת ולהציב במקומו קיר זכוכית פנו אלינו. אם עליכם להחליף או למקם זכוכית שנפלה מחיפוי של קיר חיצוני או שעליכם להתקין קיר מעקה זכוכית למרפסת חדשה, מנופי יוני יבצעו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

סיכונים בהרמת זכוכית בעזרת ונטוזה

הרמת זכוכית לגובה כרוכה בסיכונים לא מעטים. קיימת סכנה של נפילה בזמן הרמת הזכוכית שמסכנת הן את הפועלים באתר והן עוברים ושבים. כמובן שקיים גם הסיכון שבעת הרמת הזכוכית היא תישמט ותשבר, וכתוצאה מהנפילה יווצר נזק לא רצוי למוצר (דלת זכוכית או חלק מלוח זכוכית) – מוצר יקר, שלהחליפו מדובר בסכום כסף לא מבוטל.
לשם כך, אנו במנופי יוני עושים שימוש אך ורק בונטוזה חשמלית חדישה, נטענת עצמאית שלא מאפשרת אובדן ואקום, ובכך מופחת הסיכון לנזק ישיר או עקיף לזכוכית, ובטיחות העובדים, ועוברי אורח נשמרת.

ונטוזה במקומות ללא גישה

לעיתים ישנם פרוייקטים מורכבים הדורשים הנפת זכוכית ונטוזה במקומות ללא גישה נורמלית, והנפת זכוכית ונטוזה סטנדרטית, אינה מתאפשרת עפ”י תנאי השטח. אל דאגה, ברשות מנופי יוני ונטוזה ייחודית בעלת מנוף מיוחד המסוגל לבצע הנפת זכוכית ונטוזה במקומות קיימת גישה מוגבלת, ולא מתאפשרת שם הנפת זכוכית ונטוזה סטנדרטית.

אנו מבצעים הרמת זכוכית בוואקום באמצעות ונטוזה חשמלית לכל סוגי הלקוחות.

הלקוחות שלנו

לקוחותינו הינם לקוחות עסקיים כגון חברות בניה, קבלני ביצוע של הנפת זכוכית והתקנה בעזרת ונטוזה בבניה חדשה, תהליכי שיפוץ מבנים של תמ”א 38, שיפוץ בתים פרטיים, וילות בעלות קירות זכוכית, שיפוץ בתי מסחר ועסקים פרטיים כגון חזיתות גבוהות של בנקים ומבני ציבור, ועוד. אנו מעמידים את מנופינו לרשותם של בתי מלון אשר עורכים שיפוצים מסיביים או חלקיים לצורך הנפת זכוכית בעזרת ונטוזה לצורך שיפוץ חדרי האמבטיה של חדרי המלון. כמובן שניתן להזמין הנפת זכוכית על ידי לקוחות פרטיים לעבודות הנפת זכוכית שונות.

אצלנו במנופי יוני, מבינים שיש פרויקטים מורכבים של הנפת זכוכית הדורשים ציוד מתקדם המשלב כלים שונים מסוגים שונים, ומתוך הבנה זו, אנו מעניקים שירות מקצה לקצה לפרויקטים כאלה. למשל ניתן לקבל שירות היברידי ומשולב של הנפת זכוכית בעזרת ונטוזה וואקום חשמלית ולצידו מנוף סל לצורך ביצוע עבודות מורכבות. כמובן שלפי הצורך ניתן לבצע בו זמנית הנפת זכוכית והנפות אחרות.

לקבלת הצעת המחיר הטובה ביותר להרמת זכוכית בעזרת ונטוזה עד למשקל 1100 ק”ג צרו קשר בטלפון: 050-543-3050.