העברת מפעלים והובלת מכונות ומטענים

מנופי יוני מתמחים בשירות הובלת מכונות כבדות לכל תחומי המשק והתעשייה. אנו מספקים לכם שירות מקיף להעברת מכונות בין אתרי ייצור לצורך העברת מפעלים וכן הובלת מכונות מיצרן או ספק המכונות לאתרכם. מפעילי המנוף ביוני מנופים הינם מפעילי מנוף מיומנים ובעלי ניסיון, לבירור פרטים נוספים והצעות מחיר פנו אלינו בטלפון – 050-543-3050. או דרך צור קשר.

מנופי יוני – הובלת מכונות

הובלת מכונותהובלת מכונות הינו שירות נוסף של חברת מנופי יוני, המתמחה בביצוע העברה, הובלה ושינוע של מכונות בכל תחומי המשק. מכונות תעשייתיות, קווי ייצור ומטענים מורכבים אשר דורשים היערכות ייחודית לצורך הובלה והעברה בין אתרי הייצור במפעל, בין מפעלים, וכן העברה מיצרני מכונות תעשייתיות או הובלת מכונות מאתרי היבואן אל מפעלכם.

אנו בחברת מנופי יוני, ערוכים לתת מענה ייחודי בהתאם למאפייני המכונה או המטען וכן תוואי השטח (המבנה) בו נמצאת המכונה. כמובן שאנו נערכים גם בהתחשב במיקום אליו יש להעביר את המכונה או המטען.

חשוב לציין כי לעיתים כאשר יש לבצע הובלת מטענים יחודיים ומכונות, יש לשלב בתהליך העמסה או פריקה והנפת המטען למקומו, יותר ממנוף אחד. מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף בכל הגדלים על מנת להתמודד גם עם הובלת מיוחדות של מכונות ומטענים מורכבים. כאשר נדרשת היערכות מותאמת למצב.

סוגי הובלת מכונות לדוגמא

נדגיש כי כל מקרה שבו יש לבצע הובלת מכונות ומטענים גדולים, הינו ייחודי. לכל הובלה של מכונות ומטענים מיוחדים נדרשת היערכות מותאמת. היערכות אשר מושפעת ממשתנים ומאפיינים שאינם דומים ממקרה למקרה.

הדוגמא הבולטת בתחום הובלות של מכונות ומטענים מיוחדים היא העברת מכונות עבור מפעלי תעשייה בכל תחומי המשק. כאשר יש להעביר מפעל תעשייתי מאתר לאתר. במקרים רבים הדרך היעילה והבטוחה לעשות זאת היא באמצעות הובלות מנוף. במקרים רבים משאית מנוף מספקת יתרון משמעותי, גם בשלב שבו יש להעמיס את המכונה או המטען המיוחד וגם בשלב ההגעה ליעד.

משאית מנוף מותאמת המופעלת על ידי מפעיל בעל הכשרה, הסמכה וניסיון יכולה לחסוך זמן רב בכל שלבי הביצוע של הובלה והעברה של מכונות בין אתרי ייצור שונים של המפעל.

דוגמא דומה היא פינוי מפעלים. כאשר מפעל סוגר את שעריו ויש לפנות את המכונות לאחסון או אתר זמני אחר יש לבצע זאת באותה היערכות על מנת שהמכונות או המטען המורכב יגיע ליעדו בשלום.

גם הובלת מטענים ומכונות ממחסני היבואן אל אתר הייצור מבתצעים בדרך דומה. אנו מספקים שירות מדלת לדלת של הובלת מטענים ומכונות שמגיעים ביבוא ישירות מהיבואן למפעל. שירות זה כולל כמובן את ההעמסה, ההובלה, והנפה לצורכי ההתקנה של המכונה באתר הייצור.

גורמים אשר משפיעים על מורכבות הובלת מטענים ומכונות

הובלת מכונותמאפייני המכונה, המטען – גודל של המכונה. המשקל של המטען. צורת המכונה, וממה היא מורכבת (האם המכונה עשויה חלקי ברזל או שיש לה גם אלמנטים עדינים אשר מוצמדים לה).

מיקום המכונה, המטען באתר העמסה – האם יש צורך במשאית מנוף לצורך תהליך פירוק מורכב של המכונה באתר בו היא נמצאת או רק לאסוף אותה.

תוואי השטח באתר ההעמס ואתר הפריקה של המכונה/המטען – מה המרחק מנקודת הגישה הקרובה ביותר של משאית המנוף אל נקודות האיסוף והפריקה. האם יש צורך להסתייע במשאית מנוף זרוע נוספת לשמירה על בטיחות מירבית בכל השלבים.

מרחק ההובלה של המטען או המכונה – יש הבדל משמעותי בין הובלת מכונה מצד אחד של המפעל לצידו השני על ידי משאית מנוף. משימה שיכולה לקחת מספר שעות וניתן לבצע זאת בתעריף שעתי. לעומת זאת כאשר יש להעביר את המכונות והמטען למרחק רב. בנוסף נדרש תהליך פירוק והתקנה. ייתכן ויידרש אפילו יותר מיום אחד לצורך ביצוע המשימה.

הדחיפות בה נדרשת הובלת מכונות – היערכות לביצוע דחוף של הובלות מטענים מיוחדים ומכונות דורשת לעיתים שילוב של משאיות מנוף נוספות מכיוון שאין זמן להיערכות ותכנון ההובלה באופן המיטבי.

ישנם משתנים נוספים ספציפיים וייחודיים לכל מקרה של הובלת מטען גדול או מכונות ולכן יש לבדוק כל מקרה לגופו ולהיערך בהתאם.

נחזור ונדגיש כי חברת מנופי יוני פועלת אך ורק על פי הכללים. חוקי הבטיחות והתקנות בהתאמה לכל סוגי ההובלות השונים. מפעילי משאיות מנוף של מנופי יוני, הנם בעלי הכשרה והסמכה על פי הנדרש בחוק. נושא השמירה על הבטיחות בעת ביצוע הובלת מכונות אינו ניתן להתגמשות כל שהיא כאשר אנו מבצעים את ההובלה.

מנופי יוני מתמחים בשירות הובלת מכונות כבדות לכל תחומי המשק והתעשייה. אנו מספקים לכם שירות מקיף להעברת מכונות בין אתרי ייצור לצורך העברת מפעלים וכן הובלת מכונות מיצרן או ספק המכונות לאתרכם. מפעילי המנוף ביוני מנופים הינם מפעילי מנוף מיומנים ובעלי ניסיון, לבירור פרטים נוספים והצעות מחיר פנו אלינו בטלפון – 050-543-3050. או דרך צור קשר.