הובלת מבנים במרכז

חברת מנופי יוני בע”מ מתמחה בעבודות של הובלת מבנים במרכז הארץ. אנו מבצעים הובלת של כל סוגי המבנים הניידים, מבנים יבילים, מבנים בבנייה קלה, קרוואנים, צימרים ועוד.

זקוקים להובלת מבנים במרכז, התקשרו 050-543-3050, ונגיע אליכם בהקדם האפשרי.

הבנייה הקלה, תופסת מקום מאוד מרכזי בתעשיית הבנייה, ובעיקר עבור מבנים ארעים שנועדו לתת מענה זמני עבור מטרות זמניות. דוגמאות למבנים הניתנים לשינוע: מבנה יביל עבור משרד קבלן באתר בנייה, מבנה זמני לכיתות בית הספר, כאשר בית הספר קבע נמצא בבנייה. בנוסף, מבנה זמני לבית הכנסת, כאשר בית הכנסת קבע נמצא בבנייה, מבני מגורים בצורת קרוואנים וכדומה. דוגמאות של מבנים ניידים נוספים הן בקתות עץ כגון צימרים, ובתי עץ ניידים, וכל מבנה אחר אשר אינו מקובע באדמה.

הובלת מבנים נשמעת מלאכה פשוטה, אך היא אינה כך כלל ועיקר. חברת מנופים רצינית, לוקחת בחשבון מכלול של חישובים הכרוכה בהובלת מבנים.

דברים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת הובלת מבנים:

  • החזקת ציוד מתקדם המסוגל לשאת מבנים בגודל ובמשקל המתאימים לנתוני המבנה.
  • בדיקה ראשונית של היתכנות הובלת המבנה (האם הוא מבנייה קלה או לא).
  • ביצוע מדידות המבנה הכולל גודל, נפח, משקל ועוד, לצורך ביצוע התאמה מדויקת למשאית המנוף המתאימה ביותר לביצוע העבודה הנתונה.
  • קבלת היתרים להובלת מבנים במשקל חריג, ובמידת הצורך דאגה לליווי משטרתי.
  • מקצועיות המנופאים המתפעלים את משאית המנוף והניסיון שלהם בהובלת מבנים.
  • מקצועיות הרכבת המבנה בחזרה כפי שהיה בצורתו התקינה, והתקנית.
  • הקפדה על כל כללי הבטיחות הכרוכים בהובלת מבנים להגנה על הסביבה

הרשימה שלעיל הינה חלקית, וכמובן ישנם עוד נושאים חשובים שיש לקחת בחשבון.

חברת מנופי יוני בע”מ לשירותי מנוף מתקדמים, גאה לומר בביטחון כי הינה ממלאת בהצטיינות יתרה אחר כל הרשימה הנתונה לעיל, ועוד. כי רק חברת מנופים מקצועית ורצינית, תוכל לבצע את מלאכת הובלת מבנים בצורה המקצועית והבטוחה ביותר.

מקצועיות היא נדבך חשוב במלאכת הובלת מבנים. שכן, מיותר לציין את גודל ההרס שמנוף בעל משקל של כ-150 טון לגובה של כ-30-40 מטרים יכול לייצר בסטייה הכי קטנה שלו, ושלא נדבר על סכנת החיים המשתמעת מכך.

חברת מנופי יוני בע”מ מבטיחה לספק שירות הובלת מבנים מקצועי ואמין עם ציוד הנפה המתקדם ביותר. להזמנת שירות הובלת מבנים התקשרו 050-543-3050, ונשמח לעמוד לשירותכם.