שירותי מנוף

שירותי המנוף שלנו לרשותכם

שירותי מנוף לכל מטרה

מנופי יוני בע”מ מספקים שירותי משאיות מנוף רבים ומגוונים ולמטרות שונות. עבודות שונות דורשות סוגי מנופי שונים וסוגי הרמות שונות על פי קריטריונים שונים של משקל הנפה, גובה הנפה, מוצר ההנפה, מרווח נגישות להנפה ועוד. אנו נתאים עבורכם את סוג המנוף המושלם לעבודת הנפה, עבודת הרמה, עבודת הובלה או כל עבודת מנוף שהנכם זקוקים לה, ונצוות לכם איש מנוף מקצועי ומוסמך על ידי משרד העבודה, שיבצע את העבודה עבורכם במיומנות ובמקצועיות רבה.

להזמנת שירותי מנוף, התקשרו 050-543-3050, ואנחנו בדרך אליכם.

מנופי סל

שירותי מנוף עבור עבודות בגובה רב כגון גיזום עצים גבוהים, תליית שלטים, עבודות ניקיון בגובה ועוד, מנופי יוני יספקו שירותי משאית  מנוף סל שמטרתו להרים איש מקצוע כגון חשמלאי, איש ניקיון וכדומה אל הגובה הרצוי לשם ביצוע עבודתו שלשמה נשכר. שירות מנוף סל שלנו כולל התאמה מנוף הסל המתאים ביותר עבור המשימה מבין מבחר מנופי הסל שברשותנו, וציוות איש מנוף סל מקצועי שיתפעל עבורכם את מנוף הסל באופן היעיל והמקצועי ביותר תוך שמירה ואכיפת כל אמצעי הבטיחות הנחוצים והנדרשים למשימה זו.

הנפת זכוכית באמצעות מכשיר ונטוזה

מנופי יוני מספקים גם שירותי מנוף הנפת זכוכית באמצעות מכשיר ייעודי העונה לשם ונטוזה. מכשיר הונטוזה הינו מכשיר מיוחד להנפת זכוכית תוך הפעלת מנגנון ואקום חשמלי ועוצמתי להרמת זכוכיות במשקלות כבדים. השימוש בונטוזה רווח בקרב קבלני בניין, ואנשי אלומיניום וזכוכיות הנדרשים להניף זכוכיות כבדות משקל לגובה ולהתקינם במקום הייעודי להם בקומות הבניין השונות. לא להרבה חברות מנוף יש ברשותם את מכשיר הונטוזה, ואנו בחברת מנופי יוני מאוד גאים להיות בבעלות מכשיר עוצמתי שכזה, שלא רק מייעל את העבודה, אלא גם שומר על כללי הבטיחות וגם מניף את הזכוכית שלכם ביתר ביטחון אל יעדה.

העברת מבנים

חברתנו מספקת שירותי מנוף להובלת או העברת מבנים. לעיתים קיים הצורך להעתיק מבנה מסוים ממקום אחד למקום אחר. הצורך נוצר מסיבות שונות. למשל אירועים במקומות לא שגרתיים או לא מוסדרים דורשים ניוד מבני שירותים כימיים ממחסן או מפעל אל מקום האירוע, בכדי לשמש את פוקדי האירוע במהלך האירוע, ובסיום האירוע, נדרש שינוע המבנים הניידים בחזרה אל מקום מוצאם. שרותי מנוף להעברת מבנים על ידי חברתנו מתבצעת על ידי איש מקצוע מיומן שיבצע עבורכם את המשימה במקצועיות, ובכדי שתוכלו להתמקד במה שחשוב באמת.

העתקת מפעלים ופירוק מפעלים

כחלק משירותי מנוף שחברת מנופי יוני מספקים, אנו מבצעים פירוק והעתקת מפעלים מיעד A ליעד B. הצורך להעתקת מפעלים נובע מסיבות שונות. למשל לקוח שפנה אלינו ביקש להעתיק את המפעל שלו מתל-אביב לראשון לציון, כי שטח האדמה שם זול יותר, ולכן באותו כסף הוא יכול להרשות לעצמו יותר מטראז’. פירוק המפעל, והעתקתו מתבצע על ידי מנופאי מוסמך על ידי משרד העבודה האמון על כל כללי הבטיחות הכרוכים במשימה זו, ויבצע את העתקת מפעלכם במיומנות ובמקצועיות רבה.

שרותי המנוף שלעיל הינם קומץ מכלל שירותי המנוף שחברתנו מספקת. חברת מנופי יוני בע”מ מספקת שירותי עבודות מנוף לא שגרתיות ואף מורכבות. אנו תמיד שמחים לאתגרים, ותמיד מספקים שירותי מנוף ברמת גבוהה, ולשביעות רצון לקוחותינו. לפרטים נוספים אודות שירותי המנוף שחברת מנופי יוני מספקת, ו/או להזמנת שירותי משאית מנוף אנא התקשרו 050-543-3050, ונשמח לספק לכם חוויית שירותי מנוף מקצועית ונעימה.