עבודות מנוף

עבודות מנוף לאתרי בנייה, עיריות, התקנת שלטים ועוד

מנופי יוני עבודות מנוף – שירות מידי ואמין לביצוע עבודות מנוף מכל הסוגים לרבות באתרי בנייה, בהעברת ציוד כבד, בתחזוקת תאורה עירונית, שילוט חוצות, העברת דירות ועוד.

מחפשים חברה המבצעת עבודות מנוף לביצוע פרוייקטים מורכבים? צרו אתנו קשר בטלפון: 050-5433050 ואנו נשלח אליכם את משאית המתאימה למשימה שלכם.

עבודות מנוף

עבודות מנוף – אתרי בנייה

יש להבחין בין עבודות מנוף המבוצעות באתר בנייה חדש על ידי מנוף עגורן, לבין עבודות באתר בנייה כאשר אין עגורן וגם כאשר לצורך ייעול, משתמשים במשאית מנוף על מנת לבצע פריקה או העמסה של חומרי בנייה. כאשר אין עגורן ניתן להזמין הובלת מנוף או להזמין משאית מנוף באופן נפרד שתשמש להנפת חומרי בניין כגון מרצפות שיש, זכוכיות לחיפוי חיצוני ואפילו הנפה של בריכות ג’קוזי לפנטהאוז.

תחזוקת תאורת רחוב

הטיפול בתאורת הרחובות והכבישים הבינעירוניים מתבצעת על ידי מנוף סל אשר עובר מעמוד תאורה אחד למשנהו לצורך טיפול או החלפה של גופי התאורה. גם הטיפול ברמזורים מבוצע תוך שימוש בשירותי עבודות מנוף על אף שחלק מהרמזורים נגישים לעבודה עם סולם.

הצבת שילוט חוצות

הצבת שילוט חוצות חייב להתבצע בעזרת מנוף מכיוון שמדובר בשלטים אשר מתנשאים לגובה רב והם מוצבים במקומות בולטים לעין. שירותי מנוף בשילוט חוצות מתחלק לשתיים. הראשון הצבתו של לוח השילוט המקורי שיתבצע על ידי משאית מנוף שתוביל את השלט מאתר הייצור ותניף אותו לצורך הצבה באתר היעד שלו. עבודות מנוף תקופתיות לצורך טיפול בתאורת השילוט והחלפת הפרסומת עצמה.

העברת ציוד חריג

כאשר יש צורך בהעברת מבנים יבילים או מכולות שהוסבו לשימוש למגורים או משרד מומלץ להזמין משאית מנוף מתאימה לצורך ביצוע ההעמסה וההובלה. ראוי לציון שבמקרים מסוימים בשל מגבלות בטיחות יבוצעו עבודות אלו על ידי שתי משאיות מנוף.

מנופי יוני מבצעים את כל העבודות בהתאם לכל כללי הבטיחות ללא שום חריגות. המפעילים המבצעים את עבודות המנוף כולם בעלי הכשרה והסמכה על פי הנדרש ובהתאם לתקן.

שירות 24/6 כולל קריאות חירום
צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ונשלח אליכם את המשאית מתאימה במהירות האפשרית.

לכל שאלה או בקשה לייעוץ צרו איתנו קשר ואנו נשתדל לעזור ללא התחייבות וללא תשלום.