עבודות מנוף

עבודות מנוף

מנופי יוני – שירות מידי ואמין לביצוע עבודות מנוף מכל הסוגים. עבודות מנוף באתרי בנייה, בהעברת ציוד כבד, בתחזוקת תאורה עירונית, שילוט חוצות, העברת דירות ועוד.

צרו אתנו קשר בטלפון: 050-543-3050 ואנו נשלח אליכם את משאית המנוף המתאימה למשימה שבפניכם.

עבודות מנוף

עבודות מנוף באתרי בנייה

יש להבחין בין עבודות מנוף המבוצעות באתר בנייה חדשה על ידי מנוף עגורן, לבין עבודות מנוף באתר בנייה כאשר אין עגורן וגם כאשר לצורך ייעול, משתמשים במשאית מנוף על מנת לבצע פריקה או העמסה של חומרי בנייה. כאשר אין עגורן ניתן להזמין הובלת מנוף או להזמין משאית מנוף באופן נפרד שתשמש להנפת חומרי בניין כגון מרצפות שיש, זכוכיות לחיפוי חיצוני ואפילו הנפה של בריכות ג’קוזי לפנטהאוז.

עבודות מנוף במעברי דירות

עבודות מנוף במעברי דירות יתבצעו לרוב על ידי משאית מנוף קטנה יחסית שיכולה לתמרן באזורי מגורים. משאית מנוף כזאת יכולה להוריד ולהניף משקל מוגבל למאות ק”ג ולגובה של מספר קומות מוגבל ולכן אם מדובר בגובה ומשקל רב יש צורך במשאית מנוף גדולה יותר.

עבודות מנוף בתחזוקת תאורת רחוב

הטיפול בתאורת הרחובות והכבישים הבינעירוניים מתבצעת על ידי עבודות מנוף סל אשר עובר מעמוד תאורה אחד למשנהו לצורך טיפול או החלפה של גופי התאורה. גם הטיפול ברמזורים מבוצע תוך שימוש בעבודות מנוף על אף שחלק מהרמזורים נגישים לעבודה עם סולם.

עבודות מנוף בהצבת שילוט חוצות

הצבת שילוט חוצות חייב להתבצע בעזרת עבודות מנוף מכיוון שמדובר בשלטים אשר מתנשאים לגובה רב והם מוצבים במקומות בולטים לעין. עבודות מנוף בשילוט חוצות מתחלק לשתיים. הראשון הצבתו של לוח השילוט המקורי שיתבצע על ידי משאית מנוף שתוביל את השלט מאתר הייצור ותניף אותו לצורך הצבה באתר היעד שלו. עבודות מנוף תקופתיות לצורך טיפול בתאורת השילוט והחלפת הפרסומת עצמה.

עבודות מנוף בהעברת ציוד חריג

כאשר יש צורך בהעברת מבנים יבילים או מכולות שהוסבו לשימוש למגורים או משרד מומלץ להזמין משאית מנוף מתאימה לצורך ביצוע ההעמסה וההובלה. ראוי לציון שבמקרים מסוימים בשל מגבלות בטיחות יבוצעו עבודות מנוף אלו על ידי שתי משאיות מנוף.

מנופי יוני מבצעים את כל עבודות המנוף אך ורק ובהתאם לכל כללי הבטיחות ללא שום חריגות. המפעילים המבצעים את עבודות המנוף כולם בעלי הכשרה והסמכה על פי הנדרש ובהתאם לתקן.

לביצוע כל עבודות המנוף. שירות 24/6 כולל קריאות חירום
צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ונשלח אליכם משאית מנוף מתאימה במהירות האפשרית.