משאית מנוף

משאית מנוף – המומחים בארץ במשאיות מנוף יוני מנופים בע”מ

מנופי יוני – חברה וותיקה המתמחה בביצוע כל סוג העבודות המתבצעות בעזרת משאית מנוף לכל הגבהים ולכל המשקלים. לקבלת שירות מידי – 24/6, פנו לטלפון – 050-543-3050.

מנופי יוני יעמידו לרשותכם משאיות מנוף בגודל המתאים ביותר לביצוע המשימה, החל ב-15 טון (או פחות) ועד למשאית שיכולה להניף 500 טון ויותר, לגובה של 80 מטר ומעלה.

לעבודה עם משאית מנוף יתרון משמעותי. הוא מאפשר למעשה לשלב בין הצורך בהעברת ציוד וחומרים מאתר היצור או השיווק והובלתם מחד ומאידך הצורך בהרמתם או הצבתם ישירות במקום שאליו הוא מיועד (למשל העברת ג’קוזי מאתר היצור או מחסני היבוא והנפתו הובלתו, והנפתו ישירות למרפסת דירת גג הנמצאת בשיפוץ). יתרון נוסף הנו בניידות של משאיות מנוף והאפשרות להצבתו באתר העבודה אפילו למספר שעות מוגבל כשניתן גם (במקרים של מנופים קלים יותר) להעבירם מאתר לאתר.

משאית מנוף

סוגי העבודה עם משאיות מנוף

משאיות מנוף להובלה והנפה

מגוון רב של עבודות שבהן משאיות משמשת להובלה והנפה לגובה של חומרי בניין, הרמה של מכונות וציוד (למשל מזגן מרכזי של רב קומות משרדים), הובלה והרמה בעזרת משאית של אביזרי אינסטלציה גדולים כגון ג’קוזי ועוד’. הובלה והנפה של חלקי מנוף עגורן, הובלת מבנים שלמים ממקום ייצורם והצבתם באתר היעד.

משאיות מנוף סל

משאיות המיועדת לביצוע עבודות בגובה על ידי אדם כגון טיפול בעמודי תאורה ושלטי חוצות או טיפול והתקנה של אנטנות סלולריות וכו’. משאית מנוף עם סל משמשת גם לצורך עבודות גיזום בגובה בתחום הגננות. עבודות הנפה וחיפוי בזכוכית ושיש גם הן דורשות במקרים מסוימים שימוש במשאית עם סל או משאית מנוף עם ונטוזה.

משאית עם כננת

משאיות ייעודית לעבודות מנוף המתבצעות במקום נמוך כאשר יש צורך בהנמכת ציוד וחומרים למקום נמוך משמעותית ממיקומה של משאית המנוף.

העבודה עם משאיות של יוני מנופים מתבצעת אך ורק על פי הוראות הבטיחות המחמירות ביותר ועל פי כל תקני המשקל / גובה / מרחק והוראות ההפעלה של היצרן. משאיות המנוף שלנו מופעלות אך ורק על ידי מפעילים מוסמכים ומנוסים.
ניתן להזמין משאית לצורך הנמכת והנפת ציוד, מנוף של 6 טון וגובה מוגבל של 15 מטר ועד משאית מנוף כבדה במיוחד, המיועדת להרמת ציוד לגובה של 80 מטר.

להזמנת משאית שיתאים לביצוע המשימה שלכם, צרו עמנו קשר בטלפון: 050-543-3050.
שירות – ראשון עד שישי – 24 שעות ביממה