חברת מנופים

חברת המנופים מנופי יוני בע”מ מפעילה שירותי מנופים עבור קבלנים, מוסדות, עיריות, מועצות אזוריות ופרטיים, כל סוגי ההרמות, ההנפות והשינוע. לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף התקשרו 050-5433050 ונשמח לענות בהקדם.

הובלת מבנים ניידים

סוגי ההרמות, ההנפות והשינוע שאנו מספקים:

השכרת משאיות מנוף מחברת מנופים תאפשר לכם לבצע את העבודה בצורה מהירה ויעילה, ובכך לעמוד בלוחות זמנים בפרויקטים גדולים או קטנים דבר, נוסף ולא פחות חשוב, תוכלו לחסוך זמן יקר וגם לא מעט כסף.

ניתן לראות כמעט בכל עיר משאיות מנוף אשר מעבירות חומרי בניין, צינורות, עצים גדולים, זכוכיות, מכולות ואף מבנים ניידים לאתרי בנייה שונים. כדי לשנע את אותם פריטים כבדים, עלינו להשתמש במשאית מנוף להרמה והנפת הפריטים ממקום אחד למקום אחר. השימוש במשאית מנוף המותאמת לסוג העבודה תאפשר לכם לצמצם זמנים וכוח אדם מיותר.

ביצוע ההרמה והעמסה על המשאית מתבצעת על ידי מנופאי מוסך ובעל ניסיון בתחום, בנוסף למנופאי יש מכוונים מוסמכים אשר עוזרים לו לכוון את הפריט הכבד לנקודה בה אנו רוצים למקם את הפריט. בביצוע עבודה זו דרוש ניסיון רב, הסמכה ועמידה בתקנות בטיחות מחמירות.

סוגי המנופים ומהי מטרת השימוש בהם

כאשר אתם לוקחים שירותי מנוף מחברת מנופים, על החברה להתאים את סוג המנוף לסוג העבודה כך שהעבודה תתבצע בצורה מהירה ויעילה עם כמה שפחות עיכובים לא רצויים.

לפניכם מספר סוגי מנופים שאנו מספקים, המתאימים לשימושים שונים:
מנוף סל – הנקרא גם מנוף סל אדם, את סוג משאית המנוף הזה ניתן לראות בדר”כ במועצות אזוריות, ברחבי העיר ואף בדרכים בין עירוניות. השימוש במנוף זה הוא לעבודות בגובה לשם החלפת תאורה רחוב, גיזום עצים, תליית שלטי חוצות וכדומה. הסל יכול להגיע בכמה גדלים בהתאם לכמות האנשים אשר צריכים להיכנס לסל.

מנוף להרמת זכוכית – כאשר מדובר בהנפת זכוכיות לגובה מדובר בפרויקט לא פשוט, לשם כך ישנה משאית בעלת זרוע ארוכה וחזקה ומכשיר וואקום מתקדם הנקרא ונטוזה אשר מאפשר להניף את הזכוכית לגובה רב בבטחה.

משאית מנוף להרמת מבנים – לצורך הרמה והעברת מבנים, עלינו להתאים את גודל המשאית למשקל וגודל המבנה, לנו בחברת מנופי יוני יש משאית מנוף המתאימה להרמה ושינוע של מבנים ניידים שגודלם המרבי הוא 12 מטר ומשקל כולל של 20 טון, כמו כן ניתן להזמין משאית מנוף זרוע בעלת מפתח עד 60 מטר.

מנופי יוני בע”מ – חברת מנופים, מציעים לכם שירותי משאית מנוף למגוון סוגי עבודות. לקבלת הצעת מחיר והזמנות שירותי מנוף צרו קשר 050-543-3050, ונשמח לענות בהקדם.