הובלת מכולות

הובלת מכולות

מנופי יוני צי משאיות מנוף ייעודיות לניוד מכולות והעברתן מאתר לאתר

הובלת מכולות עם מנוף – מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף משוכללות, להובלה והעברת מכולות בכל הגדלים.אנו מתמחים בניוד מכולות גם באזורים עירוניים צפופים. שינוע מכולות במשאיות מנוף עם כל הציוד הנדרש על מנת להעמיס את המכולה, לפרוק ולהציב אותה בביטחה בעמדת היעד.

מנופי יוני – משאיות מנוף להובלת מכולות – הובלות מנוף מכל הסוגים להצעות מחיר התקשרו לטלפון – 050-543-3050. נשמח לעמוד לשירותכם.

הובלת מכולות

הובלת מכולות באמצעות משאיות מנוף מאפשר לנו להציע ללקוחותינו פתרונות כוללים למשימות ניוד והעברת מכולות לכל ענפי המשק. השימוש במשאית מנוף ייעודית משוכללת מאפשרת לנו לתת מענה גם לצורך העמסה, שינוע והובלת המכולה לאתר היעד, וגם לצורך פריקה של המכולה והצבה שלה בהתאם לדרישות הלקוח.

אנו מפעילים משאיות מנוף בגדלים שונים, כך שניתן להתאים את משאית המנוף לגודל המכולה, ומגבלות שטח הן באתר האיסוף והן באתר היעד אליו יש להעביר את המכולה.

לרשותכם צי משאיות מנוף משוכללות מצוידות בצייוד ייעודי על מנת לאפשר גם הרמה עצמית של מכולה לצורך העמסה וכמובן לפריקת מכולה במיקומה המיועד. כל המשאיות של מנופי יוני מופעלות על ידי מפעילים בעלי הכשרה הסמכה וניסיון רב בביצוע הובלות מנוף של מטענים מסוגי םשונים.

מפעילי משאיות מנוף של חברת מנופי יוני הינם בעלי ניסיון רב בביצוע הובלת מכולות גם באזורים צפופים בעלי דרך גישה מורכבת. אנו מבצעים העברה ושינוע מכולות עם מנוף גם בשטחי פעילות תעשייתית מסחרית. ניוד מכולות בין אתרים באזורי תעשייה חדשים עם דרכי גישה רחבות ונוחות. אך אנו ערוכים גם לביצוע ניוד מכולות באזורים עירוניים צפופים. למשל בין אתרי התחדשות עירונית ו/או אזורי תעשייה וותיקים וצפופים אשר לעיתים ממוקמים במרכז ההומה של העיר.

הובלת מכולות מחיר מותאם ללקוח.

בהובלת מכולות מחיר מושפע ממספר גורמים. אנו בחברת מנופי יוני ערוכים לספק לכם שירות להעברת מכולות במחיר מותאם ללקוח על פי הדרישות הספציפיות לכל משימת שינוע וניוד המכולה. 

המשתנה המשמעותי ביותר להעברת מכולות הוא גודל המכולה. כאשר הגודל הוא סטנדרטי ניתן להתאים משאית מנוף, לבצע את ההעברה ללא הכנות ועיכובים מיוחדים. הגדלים הנפוצים ביותר למכולות הם 20 ו-40 רגל אורך, (6.10 מטר, ו-12.20 מטר בהתאמה). אולם ישנם עוד שלוש מידות הנחשבות סטנדרטיות: 45, 48 ו-53 רגל. (13.72, 14.63 ו-16.15 מטר בהתאמה). גודל סטנדרטי של מכולות הוא רוחב 8 רגל (2.44 מטר) אך בגובה יש כיום מכולות גבוהות יותר וגם מכולות חצי גובה אשר משמשות להעברת ושינוע של מטענים כבדים במיוחד. הגודל אכן משפיע על המחיר.

הובלת מכולות עם מנוף

מכולות יכולות להיות שונות בעצם המבנה שלהן וחומרים מהם הן עשויות אך חשוב יותר אופי המטען אשר הוטען בהן ובעיקר משקלו.

בהובלת מכולות מחיר מושפע גם ממשקל המכולה. ההנחה שככל שהמכולה גדולה יותר היא שוקלת יותר די נכונה. כמובן כי קיימים מטענים שמשקלם גבוהה באופן משמעותי ממטענים אחרים. גם לכך השפעה על משאית המנוף אשר תשלח לביצוע ההעברה.

מרחק השינוע ומורכבות פני השטח משפיעים על המחיר אך כאמור מפעילי משאיות מנוף שלנו מיומנים בביצוע העמסה ופריקה של מכולות לצורך ניוד גם בשטחים צפופים בהם הגישה והפעלת מנוף המשאית מורכבת הדורשת מיומנות מקצועית גבוהה.

הובלת מכולות – מנופי יוני, צי משאיות מנוף ייעודיות משוכללות להעברת מכולות בכל הגדלים. אנו מתמחים בניוד מכולות גם באזורים עירוניים צפופים. שינוע מכולות במשאיות מנוף עם כל הציוד הנדרש להעמיס את המכולה ולפרוק ולהציב אותה בביטחה בעמדת היעד – 050-543-3050. נשמח לעמוד לשירותכם

משאיות מנוף להובלת מכולות