הובלות מנוף

הובלות עם מנוף

להובלות עם מנוף לכל מטרה בכל שעה כולל במקרי חירום 24/6 צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ואנו נשלח אליכם את משאית עם מנוף המתאימה ביותר לביצוע הובלת המטען והנפתו.

הובלות מנוף על ידי מנופי יוני אשר הינה חברה וותיקה המתמחה בשירותי הובלות עם מנוף לכל תחומי הפעילות במשק. משאיות המנוף שלנו מבצעות הובלות עם מנוף בתחום שינוע חומרי בניה מאתרי יצור ומרכזי הפצה לאתרי הבניה בכל הארץ. אנו מספקים שירותי הובלות עם מנוף לצורך העברת מתקנים תעשייתיים והעברת מכולות (משרד או מחסן) בין אתרי בניה והעברת מבנים יבילים. ניתן לקבל שירות הובלות עם מנוף לצורך הצבת מערכות מיזוג מרכזיות על גגות מבני ציבור או רבי קומות וכן שירותי הובלות עם מנוף לצורכי העברה והתקנה של שילוט חוצות.

בהובלות עם מנוף שאנו מבצעים נעשה שימוש אך ורק במשאיות מנוף מתקדמות העומדות בכל דרישות התקינה ומטופלות ונבדקות על פי כל הכללים. החברה מעסיקה מפעילי משאית מנוף בעלי ניסיון והסמכה כנדרש על פי החוק ומצוידת בכל האישורים והביטוחים על פי התקנות.

מאפיינים של הובלות עם מנוף

הובלות עם מנוף מקובלות היום הן כמשימת שירות של העברת חומרי גלם או שינוע סחורות והן כאשר מדובר על העברת מתקנים שונים והצבתם במיקום היעד. השימוש בהובלות עם מנוף נפוץ ביותר אולם על מנת להימנע מתקלות מומלץ להיעזר בחברתנו, מנופי יוני שהנה בעלת רקורד וניסיון מגוון רב שנים בכל התחומים הנוגעים להובלות עם מנוף.

אנו נשלח אליכם לביצוע הובלות עם מנוף, משאית עם מפעיל של חברת מנופי יוני שהנו בעל הכשרה, מיומן ומנוסה.ועל ידי כך נקצר באופן משמעותי את משך העבודה לצד שמירה קפדנית על בטיחותם של כל הנגעים בדבר. העובדים באתר האיסוף הנהגים בדרך והעובדים באתר הפריקה.

הובלות עם מנוף מאפשרות לייעל באופן משמעותי כל עבודה או פעולה הדורשת הנפה של מטען ונשיאתו מאתר לאתר וכן כאשר יש להעביר מטענים לנקודה המרוחקת ממקום החניה של המשאית. החיסכון הינו כה משמעותי שברבים מהמקרים לקוחות מזמינים הובלות עם מנוף גם כאשר באתר ההעמסה מצוי אמצעי הרמה כגון מזלגה או מנוף נייח ובאתר הפריקה מצוי מנוף נייח וזאת לשם הבטחת פעולה מהירה ובלתי תלויה של משאית המנוף.

הובלות מנוף

הובלות מנוף

מנופי יוני – מומחים לביצוע כל הסוגים של הובלות מנוף. מהובלת מנוף של פריט כבד יחיד (מכונות תעשיה, עצים, ציוד כבד) בהעברת מפעלים וכדומה, עד להובלות מנוף של מבנים יבילים, מכולות, או מתקני תעשייה מאתר היצור להצבה באתר היעד.

להובלות מנוף לכל מטרה בכל שעה כולל במקרי חירום 24/6 צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ואנו נשלח אליכם את משאית המנוף המתאימה ביותר לביצוע הובלת המטען והנפתו.

משאיות המנוף שלנו מופעלות תוך הקפדה חסרת פשרות על כל כללי הבטיחות, על ידי נהגים המוסמכים לכך. תחזוקת משאיות המנוף גם היא מפוקחת על פי כל הכללים.

הובלות מנוף

מצבים המחייבים פתרונות בהובלות מנוף:

הובלות מנוף מתבצעות כאשר באחד האתרים המוצא והיעד או בשניהם יש צורך בפעולה של הנפה לגובה של המטען. לעיתים ההעמסה על משאית מנוף, מתבצעת באמצעות מלגזות או מנוף באתר היצור והובלות מנוף מתבקשת מכיוון שבאתר היעד יש להניף את המטען לגובה רב.

כאשר יש להוביל חומרי בניין מאתר הספק לאתר הבנייה, ברוב המקרים תועמס משאית המנוף בחצר הספק ואז באתר הבנייה יהיה צורך לעשות שימוש במשאית מנוף להרמת חומרי הבניין לקומות המתאימות, שימוש במשאית מנוף יחסוך לכם הרבה כאבי ראש כסף וזמן.

הובלות מנוף הכרחיות גם כאשר להעביר למשל מכולת משרד מאתר בנייה אחד לאחר ואז יש צורך במשאית מנוף באורך מתאים למכולה.

התאמת משאית מנוף להובלות מנוף

ברבים ממבני הקומות בערים קיימות דירות גג (פנטהאוז). דירות יוקרה אלו לרוב מצוידות במכשירי חשמל גדולים במיוחד וברובן יותקן ג’קוזי פנימי או חיצוני. כאשר מתבצעת עבודת שיפוץ בדירה כזאת יש צורך בהובלות מנוף לשם פינוי הציוד על ידי הדייר הישן והנפה של בריכת ג’קוזי.

ראוי לציון שניתן להזמין משאית מנוף אך ורק לצורך הרמת חומרי בניין או ציוד אחר לגובה ואולם לרוב כדאי יותר לשלב ולהזמין הובלות מנוף. כך שמשאית המנוף מבצעת את ההובלה ואת המינוף, עבודות מנוף כוללת.

להובלות מנוף לכל מטרה בכל שעה כולל במקרי חירום 24/6 צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ואנו נשלח אליכם משאית מנוף המתאימה ביותר לביצוע הובלת המטען והנפתו.