הובלות מנוף

הובלות מנוף

מנופי יוני – מומחים לביצוע כל הסוגים של הובלות מנוף. מהובלת מנוף של פריט כבד יחיד (מכונות תעשיה, עצים, ציוד כבד) בהעברת מפעלים וכדומה, עד להובלות מנוף של מבנים יבילים, מכולות, או מתקני תעשייה מאתר היצור להצבה באתר היעד.

להובלות מנוף לכל מטרה בכל שעה כולל במקרי חירום 24/6 צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ואנו נשלח אליכם את משאית המנוף המתאימה ביותר לביצוע הובלת המטען והנפתו.

משאיות המנוף שלנו מופעלות תוך הקפדה חסרת פשרות על כל כללי הבטיחות, על ידי נהגים המוסמכים לכך. תחזוקת משאיות המנוף גם היא מפוקחת על פי כל הכללים.

הובלות מנוף

מצבים המחייבים פתרונות בהובלות מנוף:

הובלות מנוף מתבצעות כאשר באחד האתרים המוצא והיעד או בשניהם יש צורך בפעולה של הנפה לגובה של המטען. לעיתים ההעמסה על משאית מנוף, מתבצעת באמצעות מלגזות או מנוף באתר היצור והובלות מנוף מתבקשת מכיוון שבאתר היעד יש להניף את המטען לגובה רב.

כאשר יש להוביל חומרי בניין מאתר הספק לאתר הבנייה, ברוב המקרים תועמס משאית המנוף בחצר הספק ואז באתר הבנייה יהיה צורך לעשות שימוש במשאית מנוף להרמת חומרי הבניין לקומות המתאימות, שימוש במשאית מנוף יחסוך לכם הרבה כאבי ראש כסף וזמן.

הובלות מנוף הכרחיות גם כאשר להעביר למשל מכולת משרד מאתר בנייה אחד לאחר ואז יש צורך במשאית מנוף באורך מתאים למכולה.

ברבים ממבני הקומות בערים קיימות דירות גג (פנטהאוז). דירות יוקרה אלו לרוב מצוידות במכשירי חשמל גדולים במיוחד וברובן יותקן ג’קוזי פנימי או חיצוני. כאשר מתבצעת עבודת שיפוץ בדירה כזאת יש צורך בהובלות מנוף לשם פינוי הציוד על ידי הדייר הישן והנפה של בריכת ג’קוזי.

ראוי לציון שניתן להזמין משאית מנוף אך ורק לצורך הרמת חומרי בניין או ציוד אחר לגובה ואולם לרוב כדאי יותר לשלב ולהזמין הובלות מנוף. כך שמשאית המנוף מבצעת את ההובלה ואת המינוף.

להובלות מנוף לכל מטרה בכל שעה כולל במקרי חירום 24/6 צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ואנו נשלח אליכם את משאית המנוף המתאימה ביותר לביצוע הובלת המטען והנפתו.