הובלה במנוף - הובלות משאית מנוף

 שירות משאיות מנוף – מנופי יוני – הובלות במנוף

מנופי יוני – הובלה במנוף בגוש דן ובפריסה ארצית. הובלות משאית מנוף לכל תחומי המשק. מנופי יוני מפעילים צי משאיות מנוף העומדות בכל דרישות התקינה. הובלות מנוף בקריאה מיידית או הזמנת הובלות משאית מנוף למועד מאוחר יותר. פנו לטל’ – 050-543-3050. נשמח לעמוד לשירותכם

מנופי יוני – הובלה במנוף לכל תחומי הפעילות במשק

הובלה במנוף

הובלה במנוף של מנופי יוני מתבצעת אך ורק על ידי מפעילי משאיות מנוף מוסמכים ובעלי ניסיון. צי משאיות מנוף אשר עומד בכל דרישות התקינה המחמירות ביותר, זמין לקריאת שירות הובלות משאית מנוף 24/6. כמו כן ניתן להזמין שילוב של הובלות מנוף אשר מתבצעת בעזרת משאית מנוף מצוידת בהתקן ייחודי לביצוע עבודות גובה או הנפה של גופים גדולים.

צי משאיות בגדלים שונים מאפשר לנו הובלות משאית מנוף לתוואי שטח שונים. אנו נתאים משאית מנוף שתשלח אליך לפי גודל המטען וכן בהתאמה למאפייני היעד הסופי של כל הובלה במנוף שאנו מבצעים.

אנו מתאימים לכם הובלות משאית מנוף גם לשטח אורבני, עירוני צפוף המאפיין את השכונות הוותיקות בכל עיר. לחילופין, כאשר הובלות מנוף מיועדות לשכונות חדשות חדשות או ישובים כפריים (צמודי קרקע) לעיתים עדיף לבצע את ההובלה במנוף בעל טווח הרמה והנפה גדול יותר.

יש לזכור כי ככל שהמטען גדול או כבד יותר, כך הובלות משאית מנוף יתבצעו על ידי משאית גדולה יותר.

משתנים שיש להתחשב בהם בתכנון הובלה במנוף

הובלות משאית מנוף מתבצעות כיום כדרך שגרה. כמובן שהן מפעילי משאיות מנוף והן צרכני הובלות מנוף באתרי היעד, בעיקר אתרים בהם מתבצעות עבודות מנוף יומיומיות. מסוגלים להצביע על תנאי שטח ומגבלות מסוימות לצורך קביעת סוג משאית המנוף שיש להתאים לביצוע הובלות המנוף לאתר שלהם.

יוני מנופים מספקים לכם הובלות מנוף בגודל משאית מנוף על פי דרישתכם אך במידה ואתם זקוקים לכך ניתן לקבל ייעוץ והכוונה לבחירת משאית מנוף שתתאים לכם.

מידע חשוב לפני החלטה על הובלות מנוף

  • כפי שצויין על מנת להתאים את משאית המנוף למשימה יש לדעת מהו משקלו וגודלו של המטען אותו יש להעביר ממקום למקום ולהניף.
  • שי להעריך, במדויק ככל האפשר, את הגובה אליו יש להניף את המטען.
  • חשוב לדעת מה המרחק בין נקודת הגישה שאליה יכולה להגיע המשאית, לבין הנקודה בה יש להניח או להתקין את המטען.
  • כפי שצויין הובלות משאית מנוף מחייבות מרחב תמרון בדרכי הגישה לייעד ולכן תוואי השטח גם הוא נלקח בחשבון.
  • נקודה חשובה נוספת היא האם מטרת ההובלה במנוף היא לשם הובלה והנפה בלבד או שמדובר גם בהתקנה ואז לעיתים יישלח מתקן ייעודי לצורך התקנה בגובה (מנוף ונטוזה, מנוף סל וכו’). במקרים של התקנות לעיתים נעשה שילוב של שתי משאיות מנוף אחרת להנפה ואחת לביצוע ההתקנה.

שימו לב !

מניסיוננו כאשר מתעלמים מהמידע הרלוונטי, לעיתים נשלחת משאית מנוף גדולה מדי לביצוע הובלות מנוף ואז אין באפשרותה להתקרב ולהגיע ליעד.

מצד שני במקרים מסוימים לאור מידע שגוי נשלחה משאית מנוף שלא היתה גדולה מספיק להתמודד עם הובלות מנוף של גופי מטען גדולים.

מנופי יוני – הובלה במנוף בגוש דן ובפריסה ארצית. הובלות משאית מנוף לכל תחומי המשק. מנופי יוני מפעילים צי משאיות מנוף העומדות בכל דרישות התקינה. הובלות מנוף בקריאה מיידית או הזמנת הובלות משאית מנוף למועד מאוחר יותר. פנו לטל’ – 050-543-3050. נשמח לעמוד לשירותכם.