פירוק מפעלים, העברת מפעלים

מנופי יוני מתמחים בפירוק מפעלים, העברת מפעלים כולל כל עבודות הפירוק הכרוכות בכך, כגון עבודות מסגרות, ועוד, כאשר יש צורך בהעתקת מפעלים מאתר לאתר, העברת מפעלים לאתר חדש או לצורך פינוי מפעלים בשל סגירתם.

צרו קשר לייעוץ ותיאום של תהליך פירוק מפעלים מנופי יוני בטלפון: 050-543-3050

חברתנו מתמחה בפירוק ופינוי מפעלים כאשר המפעל עובר לאתר חדש, וכאשר יש צורך בעבודות מסגרות משמעותיות כחלק מפירוק המפעל ו/או הרכבתו מחדש באתר החדש או כאשר המפעל מסיים את דרכו ויש לבצע פינוי מפעלים לשם שינוי השימוש בנכס.

חברת מנופי יוני עוסקת בכל התחומים הכרוכים בפירוק מפעלים, פינוי מפעלים, הובלת מפעלים והעתקת מפעלים לאתר חלופי. מנופי יוני יעמידו לרשותכם את משאיות המנוף המתאימות ביותר בליווי מנוף סל בעת הצורך, וזאת בתפעולם של מפעילים מוסמכים. כאשר יש צורך, בהליך פירוק והרכבה של מפעלים, לאחר הובלת מפעלים, ניתן לקבל את כל שירותי המסגרות המקצועיים גם לפירוק וגם להרכבת המפעלים, כחלק בלתי נפרד מחבילת השירות אותה אנו מציעים לקהל לקוחותינו, וזאת על ידי מסגרים מוסמכים ומקצועיים בלבד.

הסיבות לפירוק מפעלים, העברת מפעלים:

כאשר יש לבצע פינוי מפעלים או הובלת מפעלים קיימים מאתר לאתר בין אם מועברים רק אמצעי היצור או גם המבנה עצמו. מומלץ לדאוג לנוכחותו של מסגר מקצועי לצורך פירוק מסודר ובטיחותי הן של תכולת המפעל והן של המבנה כשיש צורך בפינויו.

  • הסיבה הנפוצה הינה כאשר מפעלים מתפתחים ומתרחבים ולצורך המשך קיומם, יש לבצע העברת מפעלים לאתר גדול יותר, שיוכל לאפשר את המשך התפתחותו של המפעל.
  • כאשר מפעלים פועלים במקום שאינו שייך להם ובעלי הנכס מעוניין להפסיק את השימוש בנכס, יתעורר הצורך בהעתקת המפעלים לאתר חלופי שיועד לכך.
  • לעיתים יתבצע פירוק מפעלים, פינוי מפעלים, כחלק מתהליך התחדשות והצטיידות בציוד ייצור חדשני ועדכני, אשר יש להציבו במקום ציוד היצור הקיים.
  • העברת מפעלים תתבצע במקרים רבים כאשר ישנה העברת בעלות על המפעלים ואז יתעורר הצורך בהובלת מפעלים לאתר אותו יעדיף הבעלים החדש של המפעל.

מנופי יוני יעמידו לרשותכם משאיות מנוף ואם יש צורך גם מנוף סל, לצורך פירוק מפעלים שנמצאים בגובה. בנוסף ניתן לקבל שירותי מסגרות מקצועיים על מנת שניתן יהיה לבצע הן פינוי מפעלים והן הובלת מפעלים בצורה מקצועית ובטוחה. משאית מנוף תאפשר לבצע את עבודת הפינוי לאחר שמסגר מקצועי יבצע את כל הניתוקים והקיבועים הדרושים, על מנת שניתן יהיה לבצע את העתקת המפעלים ללא חשש לנזק או פגיעה, הן לציוד והן למשתמשים בדרך, בזמן הובלת מפעלים על גבי המובילים.

לכל עבודת פירוק מפעלים, העברת מפעלים והובלת מפעלים פנו אלינו לחברת מנופי יוני בטלפון: 050-543-3050. אנו נעמיד לרשותכם את הניסיון רב השנים שלנו ואת הציוד הדרוש על מנת לבצע את המשימה במקצועיות בבטחה, ובמהירות האפשרית.