מנוף סל לכל מטרה

חברת מנופי יוני הינה חברה ותיקה בתחום עבודות מנוף המספקת שירותי מנוף היקפיים הכוללים שירותי מנוף סל עבור חברות שילוט, הובלות, גיזום, תחזוקת תאורת רחוב, שירותי ניקיון בגובה, הצבת התקני הגברה סלולריים לגורמים מוסדיים ואנשים פרטיים, ועוד.

מנוף עם סל להשכרה לכל גובה ולכל מטרה בליווי מפעיל מוסמך, מקצועי מיומן. לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון: 050-543-3050 מנופי יוני – מתחייבים למתן שירות מהיר בכל רחבי ישראל.

הצורך בעבודות לגובה מציב בפנינו אתגר המייצר צורך בהשכרת מנוף סל ייעודי ומתאים למשימה המונחת לפניכם. מנופי יוני ישמחו לבחון את סוג העבודה הנדרשת ולהמליץ לכם על האחד המתאים ביותר עבור אופי העבודה המבוקש.

סוגי מנוף סל

במות הרמה, מנופי הרמה

במות הרמה על משאית, הן למעשה מנוף הרמה מסוג מנוף סל המתנייד במהירות מאתר לאתר ומאפשר מעבר מאתר לאתר במהירות. המנוף מותקן על משאית מנוף (עגורן) לצורך עבודה בגובה רב ולשימוש כאשר יש צורך בשילוב בין הנפה לגובה של ציוד או חומרים ועבודת התקנה, וזאת על ידי חיבור סל לעגורן ההרמה.

חברת מנופי יוני מתמחה במתן שירות מנוף סל אדם לכל סוגי עבודות הגובה באמצעות מגוון מנופי סל בכל הגדלים, ובשילוב הובלה והנפה לגובה. פנו אלינו בטלפון: 050-543-3050 לשירות מידי.

מנוף סל לעבודות חשמל בגובה

בסוג מנוף זה נעשה שימוש כאשר יש צורך לטפל בתאורות רחוב, רמזורים, עבודות חשמל על עמודי חשמל בעלי מתח גבוה, ועוד  לצורך ביצוע התקנות ותיקונים בגובה רב.

משאית מנוף לעבודות שילוט

בסוג מנוף זה נעשה שימוש עבור עבודות התקנת שילוט רחוב, ולהובלה והתקנה של שילוט חוצות בגובה בינוני.

מנוף סל לעבודות גיזום

לעיתים קיים הצורך לבצע עבודות גינון וגיזום עצים ותיקים המתנשאים לגבהים של עשרות מטרים עד לגובה שתי קומות. מנוף עם סל אדם יסייע בביצוע מלאכה מסוג זה בצורה מיטבית.

משאית מנוף עם סל אדם להצבת אנטנות ומגברים סלולריים

הצורך של חברות סלולר, חברות כבלים ולווין להתקין אנטנות, צלחות, ומגברים סלולריים מייצר צורך בהשכרת מנוף ייעודי לצורך ביצוע העבודה. בעזרת המנוף, ניתן לבצע הן את ההצבה והן את ההתקנה של האנטנה בצורה יעילה ובטוחה באתר ההצבה.

מנוף עם סל לעבודות ניקיון

במקרים בהם יש צורך בעבודות ניקיון של חיפוי חיצוני במבנים רבי קומות – מנוף זה מאפשר לבצע ניקוי של החיפוי החיצוני של מבנים כגון ניקוי זכוכיות כאשר לא ניתנת גישה בסנפלינג לצורך ביצוע הניקיון.

לקבלת ייעוץ בכל הנושאים הקשורים לעבודת מנוף ולקבלת שירות מהיר, מקצועי ואמין פנו אלינו למנופי יוני בטלפון: 050-543-3050, ונשמח לעזור.