משאיות מנוף סל הרמה לעבודות גובה

מנוף סל הרמה – מנופי יוני

שירותי השכרת מנוף סל לביצוע עבודות גובה. אנו מתמחים במתן מענה והתאמה של מנוף סל הרמה גם לביצוע עבודות גובה מורכבות. כאשר יש להתמודד עם אתגרי גישה שונים. משאית מנוף עם סל הרמה תקני לביצוע עבודות גובה עד 60 מטר. עומס מרבי של 200 קילוגרם מאפשרים הנפה של שני אנשים בתוספת כלי עבודה להם הם זקוקים לביצוע העבודה. מנוף סל הרמה ייעודי עם אפשרות גישה לביצוע עבודות 360 מעלות מבטיח יעילות מרבית תוך שמירה על בטיחות העובדים בגובה.

לבירור פרטים נוספים, הצעות מחיר, קביעת מועדים והזמנות
פנו אלינו בטלפון – 050-543-3050 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

משאית מנוף סל לשמירה על יעילות ובטיחות

מנוף סל הרמהחשוב להדגיש כי אנו מספקים אך ורק משאית מנוף סל הרמה אשר עומדת בדרישות התקינה ואשר מופעלת על ידי מפעיל בעל ניסיון והסמכה כנדרש. אצלנו בחברת מנופי יוני יש הקפדה יתרה על תחזוקה ושמירה על התחזוקה השותפת בהתאם להוראות היצרן.

אל תוותרו על הבטיחות בביצוע עבודות גובה מנוף סל הרמה מאפשר לכם לבצע את עבודות הגובה ביעילות ובמהירות ובו בזמן לשמור על בטיחות העובדים. אנו בחברת מנופי יוני נתאים לכם משאית מנוף סל בהתאם לתוואי השטח ואופי עבודות הגובה שעליכם לבצע.

לביצוע עבודות התקנה בגובה ניתן ומומלץ לשלב בהזמנה בין משאית מנוף סל למשאית מנוף עם התקנים ייעודיים כגון ונטוזה להנפת זכוכית וכו’. כאשר יש לבצע התקנות בגובה רב לעיתים ההמלצה היא להזמין קריאה כפולה של משאית מנוף להרמת האובייקט אשר מיועד להתקנה (לדוגמא מזגן גדול), לצד משאית מנוף סל להנפת העובדים לצורך התקנה בגובה. ביצוע העבודה בדרך זאת מספק הגנה מירבית לשלומם של המתקינים.

ניתן להשכיר מנוף סל בהתאם להיקף המשימה שלכם. אנו מאפשרים לכם לבחור בין השכרת מנוף סל לפי תעריף שעתי או לפי תעריף יומי כאשר משך העבודה ארוך יותר. לפרויקטים ארוכי טווח כגון ביצוע עבודות גזם עונתיות, מוזמנים ליצור קשר בטלפון

דוגמאות לסוגי עבודה אשר מבוצעים עם מנוף סל

מנוף סל הרמהחשוב להדגיש כי חברת מנופי יוני מספקת שירותי השכרת מנוף סל הרמה לגורמי מקצוע, חברות, מוסדות, ארגונים וכו’ אך לצד זאת רבים מלקוחותינו הם גורמים פרטיים אשר צריכים לבצע עבודות גובה באופן חד פעמי. פנו אלינו בכל מקרה לייעוץ בירורים והזמנות.

עבודות התקנה בגובה – מנוף סל מאפשר ביצוע בטוח של התקנות בגובה למשל של חלון ויטרינה לדירה בקומה גבוהה בה נערך שיפוץ. במקרים רבים אנו מתבקשים לשלוח משאית מנוף סל לאתרי בנייה לצורך ביצוע התקנות גובה.

עבודות תחזוקה בעמודי תאורה – הטיפול בעמודים והתקני תאורה של תאורת רחוב או תאורת חצר, דורשת מגוון פעולות אשר הדרך הבטוחה לביצוע שלהן היא כאשר נעזרים במשאית מנוף סל. בדרך זאת יכול העובד להצטייד בכל הנחוץ לביצוע המשימה, לעלות ולבצע תוך זמן קצר (יחסית) את הפעולות הנדרשות.

גיזום – עבודת גיזום ותחזוקת גנים, דורשת כיום במקרים רבים ביצוע גיזום בגובה. גם כאשר מדבר בחצר פרטית ובעיקר כאשר מדובר גדר חייה או עצים בשטח עירוני. אשר במרבית הרשויות לא ניתן לטפל בהם, ללא אישור מגורמים מקומיים אשר אחראים לגינון ונוף.

שילוט חוצות – במקומות רבים ניתן להבחין בשילוט חוצות המתנשא לגובה רב ואשר מחייב שימוש במשאית מנוף סל לצורך ביצוע טיפולים והחלפת שילוט.

במקרים רבים לקוחותינו משלבים קריאה לעבודות עם מנוף סל ותכנון מוקדם של הובלות מנוף של אלמנטים המיועדים להתקנות גובה.

מנוף סל הרמה – מנופי יוני – שירותי השכרת מנוף סל לביצוע עבודות גובה. אנו מספקים לכם מנוף סל לעבודות גובה עד 60 מטר, הרמת שני אנשים+כלי עבודה, גישת עבודה 360 מעלות. ניתן להזמין השכרת מנוף סל לפי שעה, או יומית. לפרטים הצעות מחיר והזמנות פנו אלינו בטלפון 050-543-3050 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם