מנוף סל אדם

השכרת מנוף סל אדם – למשימות גובה ייחודיות

מנופי יוני, חברה וותיקה להשכרת מנוף סל אדם לביצוע כל סוגי העבודות בגובה רב ובינוני. אנו מפעילים צי של משאיות מנוף סל אדם בגדלים שונים. ניתן להזמין משאית מנוף סל על בסיס יומי או להשכיר מנוף סל לפי שעת עבודה. אנו מקימים מערך שירות להספקת מנוף סל בשעת חירום.

להזמנות, בירורים נוספים ותיאום, פנו אלינו בטלפון – 050-5433050 מענה מידי מובטח.

מנוף סל אדם – להעלות את רף הגובה והבטיחות בעבודה

העבודה בגבהים מהווה אתגר בטיחותי ללא קשר לסוג העבודה. קיימות עבודות ומשימות אשר להן התקנים ייחודיים לצורך ביצוע העבודות, אך אלו ברובם, מתקנים וסידורי בטיחות נייחים שאינם ניתנים לשינוע ממקום למקום. למשל פיגומים לעבודות גובה בחיפוי חיצוני של מבנים חדשים, או משטחי עמידה (במות) המותקנים בצמוד לשלטי חוצות מסוימים.

השכרת מנוף סל מהווה פתרון מיטבי, כאשר מדובר בצורך בביצוע עבודות גובה (ומרחק), אשר אמורות להתבצע בסביבה שאינה מאפשרת קיומם של אמצעי הגבהה קבועים ונייחים. בעבר היו נוהגים להשתמש בסולמות וחבלי תליה מסוגים שונים על מנת להגיע לגבהים לביצוע עבודות התקנה, תיקון ותחזוקה שוטפת או טיפול וגיזום כאשר מדובר בתחום הגינון.

השכרת מנוף סל אדם המותאם לעבודות גובה ייעודיות, מאפשר לבצע את עבודות הגובה ביעילות, במהירות והחשוב מכל תוך שמירה על ביטחונם של מבצעי העבודה.

יתרון נוסף משמעותי ביותר טמון בשימוש במשאית מנוף סל אדם והוא שלאחר סיום ביצוע המשימה, מתפנה המשאית מהשטח במהירות. כך שללא קשר לתפקודו של המרחב בו בוצעה העבודה המקום חוזר לקדמותו ולשגרת הפעילות בו.

דוגמאות למצבים בהם מומלצת השכרת מנוף סל אדם

בעת נפילת חיפוי חיצוני בבניינים רבי קומות או כאשר מתבצע שיפוץ ויש צורך בהתקנת קירות זכוכית חיצוניים בקומות עליונות, לא מן הנמנע, להשתמש במנוף ייעודי הקרוי ונטוזה להרמת הזכוכית בוואקום. כל זאת יתבצע בצורה מושלמת בשילוב מנוף סל אדם אשר מאפשר קיבוע הפנל, הקיר או החלון למקומם באופן יעיל ובטיחותי.

כאשר ישנן תקלות במערכות תאורת הרחובות או התמרורים מומלץ שימוש במנוף סל אדם לצורך תיקון מהיר ועבודות תחזוקה. במקרי חירום כגון לאחר סערת רוחות עזות, השכרת מנוף סל מאפשרת פעילות מהירה להשבת המערכות לתיקונן.

כאשר עצי הנוי מגיעים לממדים מוגזמים מעבר לרצוי ניתן להשתמש במנוף סל אדם לביצוע גיזום. גם כאשר לא קיימת אפשרות גישה מידית, ניתן להשכיר משאית מנוף אדם בעלת זרוע ארוכה שמסוגלת להגיע גם לחצר האחורית של בית ברחוב סטנדרטי.

גם בתחום תחזוקת ובניית הגשרים של מערכות הכבישים הבין עירוניים והעירוניים, יש לעתים שימוש במשאית מנוף סל אדם. כאשר יש לבצע עבודות תחזוקה ושיפוץ שוטפות הרי שלא ניתן לבנות פיגום קבוע מתחת לגשר על מנת לא ליצור חסם לתנועה הזורמת. במקרים אלה קיימת עדיפות גבוהה להשכרת מנוף סל אשר מאפשר חסימת תנועה לזמן מוגבל בלבד ופינוי מידי של החסימה מיד לאחר סיום התיקון.

מנופי יוני המענה שלכם להשכרת מנוף סל אדם לכל משימה כולל מקרי חירום. למתן מענה מידי צרו קשר בטלפון – 050-5433050. אנו מתחייבים למתן מענה בהקדם האפשרי. השכרת מנוף סל לפי מחיר יומי או חיוב לפי שעה לנוחיותכם.

מנוף סל אדם