מנוף סל

חברת מנופי יוני – חברה וותיקה המתמחה המספקת כל שירותי מנוף סל לחברות שילוט, הובלות, גיזום, תחזוקת תאורת רחוב, שירותי ניקיון בגובה, והצבת התקני הגברה סלולריים לגורמים מוסדיים ואנשים פרטיים.

להשכרת מנוף סל לכל גובה ולכל מטרה בליווי מפעיל מוסמך, מקצועי מיומן פנו אלינו בטלפון: 050-543-3050 מנופי יוני – מתחייבים למתן שירות מהיר של מנוף סל בכל רחבי ישראל.

סוגי מנוף סל:

הצורך בעבודות גובה מציב בפנינו אתגר המייצר צורך בהתאמה של מגוון סוגי מנוף סל, שיתאימו למכלול עבודות הגובה. על פי הצורך ועבודת הגובה שעליכם לבצע, מנופי יוני יעמידו לרשותכם את מנוף הסל המתאים, והנדרש לביצוע העבודה:

מנוף סל על במה של משאיות ייעודי, בגודל שונה ולעבודה בגבהים שונים. זהו מנוף המתנייד במהירות מאתר לאתר ומאפשר מעבר מאתר לאתר במהירות.

מנוף סל מותקן על משאית מנוף (עגורן) לצורך עבודה בגובה רב ולשימוש כאשר יש צורך בשילוב בין הנפה לגובה של ציוד או חומרים ועבודת התקנה, וזאת על ידי חיבור סל לעגורן ההרמה.

עבודות המבוצעות עם מנוף סל:

מנופי יוני מתמחה במתן שירות מנוף סל לכל סוגי עבודות הגובה באמצעות מגוון מנופי סל בכל הגדלים. ניתן לקבל שירות מנוף סל בשילוב הובלה והנפה לגובה. פנו אלינו בטלפון: 050-543-3050 לשירות מיידי.

  • עבודות חשמל בגובה – החל במנוף סל לצורך טיפול בתאורת רחוב ורמזורים בגובה בינוני ועד מנופי סל לביצוע התקנות ותיקונים בגובה רב של רבי קומות ועמודי מתח גבוהה.
  • עבודות שילוט – מנוף סל להתקנת שילוט בגובה בינוני עבור שילוט רחוב ומנוף סל להובלה והתקנה של שילוט חוצות בגובה רב.
  • מנופי סל לצורך מעבר דירה כאשר יש לבצע פינוי והעברה מהירה, או כאשר יש להעביר ציוד שאינו יכול להיכנס למעלית.
  • מנוף סל לעבודות גיזום – מנופי סל על רכבים קטנים לטיפול בעצים עד לגובה שתי קומות ומנוף סל לטיפול בעצים וותיקים המתנשאים לגבהים של עשרות מטרים.
  • הצבת אנטנות ומגברים סלולריים – מנוף סל מאפשר לבצע הן את ההצבה והן את ההתקנה באתר ההצבה של האנטנה בצורה יעילה ובטוחה.
  • ביצוע עבודות ניקיון בחיפוי חיצוני של רבי קומות – מנוף סל מאפשר לבצע ניקוי של החיפוי החיצוני של מבנים כאשר לא ניתנת גישה בסנפלינג לצורך ביצוע הניקיון.

לקבלת ייעוץ בכל הנושאים הקשורים לעבודת מנוף סל ולקבלת שירות מהיר, מקצועי ואמין פנו אלינו למנופי יוני בטלפון: 050-543-3050. נשמח לעזור.