מנופי יוני בע”מ מפעילים צי משאיות מנוף זרוע בפריסה ארצית 24/6

מנופי הזרוע שלנו עומדים בכל דרישות התקינה והרישוי הקפדניים ביותר ומופעלים אך ורק על ידי מפעילי משאיות מנוף שהוכשרו והוסמכו לכך. להתאמת גודל מנוף זרוע המתאים בדיוק לצורכי עבודת המנוף שעליכם לבצע פנו אלינו עוד היום בטלפון – 050-543-3050. ניתן לקבל שירות מידי של משאית מנוף במקרי חירום.

מנוף זרוע – המימד הנוסף של משאית מנוף

משאיות העבר גדולות ככל שהיו נאלצו להישען על גורמים נוספים לצורך העמסה ופריקת המטענים ובעיקר כאשר המטענים היו מיועדים לפריקה לקומות גבוהות של בניין בתהליכי בנייה או לגג בניין קיים, לשם תוספת או החלפת מערכת מיזוג אוויר מרכזית למשל בבניין ציבורי.

משאית המצוידת במנוף זרוע מסוגלת לבצע, במידה והיא מופעלת על ידי מפעיל מיומן, תפקיד של שלוש מכונות ללא הזדקקות למכונות עצמן ולשלושת מפעילי המכונות. נהג/מפעיל של משאית מנוף זרוע יגיע אליכם לאתר שממנו יש להעביר את המתקן, חומר הגלם, יחידת מיזוג תעשייתית, המבנה היביל, שילוט החוצות או כל משא שיש להעמיס, ויבצע את ההעברה לאתר היעד גבוה ככל שיהיה. מפעיל המשאית מנוף זרוע המיומן יניף, יעמיס, ויחזק את המטען למשאית על פי הנדרש בעזרת האמצעים החדישים ביותר וזאת על מנת לוודא שלמטען לא ייגרם כל נזק. בהגיעו לאתר הפריקה יציב הנהג את משאית המנוף בהתאם לכל הוראות הבטיחות ויפרוק ויעביר את המטען לאתר ההצבה הסופי שלו כפי שנקבע מראש.

דוגמאות לעבודות מנוף זרוע

יש לחלק את הדוגמאות לשתיים. משימות הובלה על ידי מנוף זרוע ומשימות הובלה ועבודה אותן יש לבצע בעזרת מנוף זרוע.

עבודות הובלה בלבד עם משאית מנוף זרוע

העברת חומר גלם לבניין – שינוע באלות או משטחי בלוקים מאתרי היצרן אל אתרי בנייה כאשר באתרי הבנייה מצוי מנוף נייח שיבצע את עבודות ההנפה.

העברת מכולות ומבנים יבילים– מכולות המשמשות למשרד או מגורים ויש לפנותן ולהעבירן לאחסון בגמר שימוש.

העברת משטחי דשא – איסוף משטחי דשא מאתרי הגידול ופריקתם באתרי השתילה.

העברת דשנים וזרעים לחקלאות – איסוף באלות מיצרני הדשנים ויבואני הזרעים והעברתם לשדות החקלאיים

עבודות בשילוב עם מנוף זרוע

העברה והתקנה של מערכת מיזוג תעשייתית – משאית מנוף מחויבת להישאר באתר הפריקה עד להצבתה המדויקת של המערכת במקומה.

העברת מפעלי תעשיה – משאית מנוף בגודל מתאים תסייע באיסוף המכונות אותן יש להעביר, ובאתר הפריקה תאלץ להמתין עד לחיזוקן של המכונות וייצובן במקומן.

העברה והתקנה של אלמנטים מזכוכית – משאית מנוף זרוע ייחודית, מנוף ונטוזה מאפשר על פי הצורך איסוף, הובלה והנפה של לוחות זכוכית (דלתות מרפסת כפולות, לוחות חיפוי ועוד.) עבודת מנוף זאת מאפשרת התקנה בטוחה של האלמנט במקומו וקיבועו הסופי.

עבודות שילוט חוצות וגיזום – לצורך כך ייעשה שימוש במשאית עם מנוף סל, המאפשר לבצע עבודות שונות בגובה.

יש להתאים ולתאם את גודל המשאית ומנוף הזרוע, לדרישות העבודה, על מנת למנוע בעיות תנועה במקומות קטנים או לחלופין חוסר בטווח מספק להנפה בטוחה של המטען

צרו עמנו קשר בטלפון – 050-543-3050 או דרך צור קשר

נשמח להתאים לכם משאית מנוף זרוע שיענה במדויק על דרישות המשימה שעליכם לבצע.