מנוף זרוע מחיר לפי שעה וגובה עבודה

מחיר השכרת מנוף זרוע מושפע בעיקר מהטווח אליו צריך המנוף להגיע.

מנופי יוני מציעים לכם השכרת מנוף זרוע במחיר מצויין לפי שעה או בתעריף יומי. לדוגמא: עד 20 מטר – מחיר לשעתיים ראשונות 1000 ₪+מע”מ. לגובה 45-60 מטר מחיר לשעתיים ראשונות של מנוף זרוע 2800 ₪+מע”מ. שירות 24/6 כולל קריאה מיידית במקרי חירום..

לבירור פרטים נוספים, הצעות מחיר, קביעת מועדים והזמנות
פנו אלינו בטלפון – 050-543-3050 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.מנוף זרוע מחיר

מנופי יוני – מנוף זרוע במחירים הטבים ביותר

חברת מנופי יוני מספקת לכם מנוף זרוע במחיר מותאם למשך זמן העבודה והגובה שיש להניף אליו את המטען או לבצע את העבודה. כאשר אתם מזמינים מנוף זרוע מחיר ההשכרה המציין בהמשך כולל את המשאית מנוף זרוע והמפעיל. בנוסף על פי הצורך ניתן לצרף להזמנה אביזרי עבודות מנוף מיוחדות כגון מנוף סל אדם או ונטוזה להנפה והתקנה של אלמנטים מזכוכית.
המחירים להשכרת מנוף זרוע מושפעים גם ממורכבות ומרחק נקודות הגישה, וכן מהמיקום הגיאוגרפי של עבודות הגובה. המחירים המפורטים בהמשך הם מחירי עבודה באזור המרכז.

במקרי השכרה לעבודה ממושכת של מנוף זרוע מחיר ההשכרה משתנה ונקבע תעריף יומי מותאם.

מנוף זרוע מחיר לפי גובה, טווח לדוגמא:

  • עד 20 מטר 1000 ₪+מע”מ לשעתיים הראשונות – כל שעה נוספת 300 ₪+מע”מ.
  • 20-35 מטר 1200 ₪+מע”מ לשעתיים ראשונות – כל שעה נוספת 400 ₪+מע”מ.
  • 35-45 מטר 1500 ₪+מע”מ לשעתיים ראשונות – כל שעה נוספת 500 ₪+מע”מ.
  • 45-60 מטר 2800 ₪+מע”מ לשעתיים ראשונות – כל שעה נוספת 600 ₪+מע”מ
  • מעל 60 מטר יש ליצור קשר והמחיר נקבע על אופי העבודת הגובה ומשך הזמן שלה.

לבירור פרטים נוספים לגבי מחיר מנוף זרוע וייעוץ לגבי גודל המנוף זרוע, המתאים לביצוע עבודות הגובה שלכם צרו עמנו קשר בטלפון – 050-543-3050. נשמח לעמוד לשירותכם ולהמליץ על מנוף הזרוע המתאים ביותר.

מנוף זרוע מחירדוגמאות לעבודות מנוף זרוע שאנו מבצעים

מנופי יוני מספקת משאית מנוף זרוע לביצוע עבודות גובה בתחומים רבים. מפעילי מנופי הזורע של החברה הנם בעלי הכשרה מתאימה ועומדים בכל דרישות ההסמכה הנדרשת על מנת להפעיל את בבטחה את מנוף הזרוע. המפעילים שלנו מיומנים ובעלי ניסיון רב הן בעבודות מנוף באתרי בנייה חדשים והן בעבודה בסביבה עירונית צפופה ומאתגרת. אנו פועלים באזורי תעשייה וכן בשירות למבני ציבור.

במקרים רבים אנו מבצעים עבודות גובה בעזרת מנוף זרוע ואז מותקנים על הזרוע התקנים המתאימים לאופי העבודה. למשל התקן להנפת בתים יבילים, התקן להנפת גופי זכוכית – ונטוזה, סל אדם לעבודות גובה ועוד. חשוב להדגיש כי הזמנת במקרים רבים מנפי יוני מספקת שירות מדלת לדלת על ידי הובלות מנוף מתקנים, חומרים או כל מטען אחר שיש להניפו בנקודת המוצא ולהוביל בעזרת משאית מנוף אל אתר היעד. באתר היעד יש להשתמש מנוף הזרוע לצורך הנפה והתקנה בגובה של אותו מטען.
לבירור מחיר של עבודת משאית מנוף זרוע הכוללת הובלה או שילוב של משאית מנוף נוספת.

לבירור פרטים נוספים, הצעות מחיר, קביעת מועדים והזמנות
פנו אלינו בטלפון – 050-543-3050 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.