מכשיר ואקום להרמת זכוכית על מגוון מתקני הנפה

שירות הובלה והנפה של פנלים זכוכית גדולים עד 1.5 טון בעזרת מתקני ונטוזה להתקנות פנים וחוץ

ונטוזה להרמת זכוכית – מנופי יוני מספקים לכם פתרונות כוללים להעמסה, הובלה והנפת פנלים של זכוכית לצורך התקנה בקירות חיצוניים/ שינוע והנפה של פנלים זכוכית להתקנה בתוך המבנים. מתקנים עם מכשיר ואקום להרמת זכוכיות ביעילות ובבטיחות.

שירות הנפת זכוכית בוונטוזה לפרטיים וחברות 

לבחירתכם ונטוזה להרמת זכוכית ללא הגבלת גודל הפנל. מנוף ונטוזה 60 מ’-1000 ק”ג, טרקטור ונטוזה 6 מ’-1500 ק”ג, רובוט ונטוזה 500 ק”ג, מתקן הרמה ונטוזה אנכי לעבודות פנים 9 מ’.
לייעוץ ובירורים התקשרו אלינו בטלפון – 050-543-3050 או השאירו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

ונטוזה להרמת זכוכית

ונטוזה להרמת זכוכית בכל גודל עד 1.5 טון

ונטוזה להרמת זכוכית – מנופי יוני מתמחה בהובלה, העברה, והנפה של פנלים זכוכית בעזרת מתקני ונטוזה להרמת זכוכית. מתקני ונטוזה המותקנים על משאיות מנוף, טרקטורון ונטוזה, רובוט ונטוזה, מתקן הרמה אנכי ועוד מאפשרים לנו לספק לכם פתרונות כוללים לשינוע פנלים של זכוכית (עד 1,500 ק”ג) מאתר היצור, להעביר, ולהניף אותם לצורך התקנה עד לגובה 60 מטר ו/או לנייד את הזכוכית בעזרת מתקני ונטוזה ייעודיים למיקום הסופי של ההתקנה.

זהירות זכוכית – אנו פועלים עם כיסוי ביטוחי מלא לעבודות ונטוזה ומספקים אחריות מלאה על ההובלה, הניוד וההנפה עד לשלב ההתקנה. לחברת מנופי יוני ניסיון רב בעבודות ונטוזה – שינוע והנפת זכוכית לחברות ולפרטיים. בכל הזהירות הנדרשת בטיפול בפנלים זכוכית גדולים.

שימושים במתקני ונטוזה להרמת זכוכית שאנו מספקים

משאיות מנוף ונטוזה

למנופי יוני צי משאיות מנוף ונטוזה עם טווח הנפה של 60 מטר. מנוף ונטוזה אינו מוגבל בגודל פנל הזכוכית אך מסוגל להניף פנל עד משקל 1000 ק”ג לגובה 60 מטר. אנו מספקים לכם גם שירות הובלת זכוכית במשאית מנוף וגם שירות הנפה לצורך ביצוע ההתקנה. ניתן להזמין שירותי מנוף ונטוזה ואת אחד או יותר מהכלים הייעודיים, המצויידים במתקן ונטוזה לצורך הנפה בלבד. כאשר אתם מקבלים את לוחות הזכוכית ישירות מהיצרן על משאית ללא ונטוזה.

בהתקנת לוחות, פנלים של זכוכית לקירות החיצוניים נסתפק, במרבית המקרים תתבצע התקנה בעזרת משאית מנוף בלבד. במקרה שמקום ההתקנה הסופי, מרוחק מנקודת הגישה של משאית מנוף שהביאה את הפנלים. יתבצע שינוע הפנלים אל אתר ההתקנה, בעזרת הטרקטור הקטן עם התקן ונטוזה או רובוט ונטוזה אשר מיועדים לשינוע פנלים של זכוכית גם בתוך חללים סגורים.

ונטוזה להרמת זכוכית

רובוט ונטוזה

מכשיר ואקום להרמת זכוכית. רובוט הרמה בואקום זה להרמת זכוכיות מיעד להגיע למקומות בעלי גישה מורכבת. רובוט ונטוזה יכול לשאת פנלים בשקל של עד 500 ק”ג. הרובוט יעיל לצורכי התקנה בעיקר בתוך הבניין. זהו מכשיר ואקום להרמת זכוכית, המסוגל לנוע גם בתוך קומת בניין. הרובוט מאפשר ביצוע התקנה על ידי אדם אחד.

קט-טרקטור ונטוזה

מכשיר ואקום להרמת זכוכית הנישא על ידי טרקטור זעיר, (דומה לבובקט עם ונטוזה על מתקן הרמה). טרקטור זעיר ונטוזה מאפשר גם שינוע בתוך המבנה וגם שינוע פנלים זכוכית מחוץ למבנה. לטרקטור כושר נשיאה של פנלים במשקל של 1500 ק”ג והוא יכול להניף אותם עד לגובה של כ-6 מטר לצורך התקנה או הצבה בקומה גבוהה יותר.

מתקן ונטוזה אנכי להנפת פנלים זכוכית

מתקן זה מיועד להנפה, בעזרת מכשיר ואקום להרמת זכוכית, עד לגובה של 9 מטר. מתקן ונטוזה זה מיועד לביצוע התקנות של פנלי זכוכית גדולים גם במקומות צרים (מעליות) וכן ניתן באמצעותו להתקין מעקות זכוכית בקומות גבוהות מעל החלל בו נמצא המתקן. מכשיר ונטוזה אנכי מיועד לעבוד בתוך מבנה או על משטחים חלקים ויציבים גם לצורך התקנה בקירות חיצוניים.

ונטוזה להרמת זכוכית – מנופי יוני מספקים פתרונות כוללים להעמסה, הובלה והנפת זכוכית להתקנה בעזרת מכשיר ואקום להרמת זכוכית.

לשירותכם משאיות מנוף ונטוזה 60 מ’-1100 ק”ג, טרקטור ונטוזה 6 מ’-1500 ק”ג, רובוט ונטוזה 500 ק”ג, מתקן הרמה ונטוזה אנכי לעבודות פנים 9 מ’,

לבירורים התקשרו אלינו בטלפון – 050-543-3050 או השאירו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

ונטוזה להרמת זכוכית