הרמת מבנים

צריכים לבצע הרמת מבנים ניידים בדרך הבטוחה והיעילה ביותר?

הרמת מבנים – צריכים להעביר מבנה נייד ממקום למקום או למקמו מחדש באותו אתר? מנופי יוני מתמחה בביצוע הרמה והובלת מבנים ניידים. אנו משתמשים אך ורק בציוד ייעודי בטיחותי להנפה, והרמת מבנים יבילים במשקל 20 טון עד 12 מטר. להזמנת שירותי משאית מנוף במרכז  24/6. התקשרו 050-543-3050. אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

הרמת מבנים

הרמה מבנים ניידים בעזרת ציוד ייעודי ומשאיות מנוף

הרמה והעברת מבנים ניידים מאתר לאתר או לייצוב והצבה באותו מקום.

מנופי יוני – הובלות מנוף והרמת מבנים ניידים במרכז. אתם זקוקים להרמת מבנה נייד ? לנו יש את הפתרון הבטוח והיעיל ביותר. אנו מבצעים הרמה של מבנים ניידים אך ורק באמצעות ציוד ייעודי הנדרש.

יש לזכור כי הרמת מבנים אינה פשוטה כלל ודורשת ניסיון, ומיומנות בשימוש בציוד ייעודי. משאיות מנוף מטופלות אשר עומדות בכל דרישות התקינה והבטיחות. משאיות מנוף של חברת מנופי יוני מותאמות להרמה והובלה של מבנים ניידים בגודל מרבי של 12 מטר אורך, ובמשקל כולל של 20 טון. להרמת מבנים ניידים, לצורך איזון וייצוב מחודש, באותו אתר ניתן להזמין משאית מנוף זרוע בעלת מפתח עד 60 מטר.

מפעילי משאיות המנוף של חברת מנופי יוני – בעלי ניסיון רב בביצוע הרמת מבנים להעמסה והעברת המבנים הניידים, מאתר לאתר בהתאם לדרישות הבטיחות המחמירות ביותר. אנו ערוכים לתת מענה להובלת מבנים ניידים בכל הגדלים, תוך שמירה על שלמות המבנה ועל הוראות הבטיחות בדרכים.

לבירורים וקבלת הצעות מחיר להרמת מבנים ניידים שינוע והובלה לפי הצורך. התקשרו אלינו בטלפון – 050-543-3050 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דוגמאות למצבים אופייניים שבהם אנו מבצעים הרמת מבנים ניידים והובלתם.

המשותף לכל המצבים שבהם יש צורך להעביר או להרים מבנה נייד הוא, שמדובר בגוף גדול יחסית, שיש להשתמש באמצעים מיוחדים על מנת להניפו בשלמות מבלי לערער את יציבותו, מבלי לפגוע בו בדרך ומבלי לפגוע בו בעת הצבתו במקום החלופי.

כמובן שכאשר יש צורך בהעברת המבנה אנו מרימים אותו ומציבים אותו על המשאית המיועדת להעביר אותו אולם פעמים רבות נדרשת הרמת המבנה בלבד והצבתו מחדש במקום צמוד או אותו מקום.

במקרים רבים מבנים יבילים מוצבים על יסודות זמניים. בין אם מדובר במכולת משרד או מחסן באתר בנייה, עמדת שומר בכניסה למתקן, מפעל או כל מקום אחר, מכולת מגורים המוצבת במגזר החקלאי, מבנה יביל המשמש לכיתה או כל מבנה נייד אחר.

בשל שינויים המתרחשים בפני הקרקע או תזוזה של היסודות הזמניים יש צורך בהרמת מבנים ניידים אלה על מנת לאזן ולהציב אותם באותו מקום.

אנו משתמשים אך ורק בציוד ייעודי להרמת מבנים אלה על מנת להבטיח שלא יפגעו. במקרים רבים אנו משתמשים בשתי משאיות מנוף על מנת לאפשר הנפה בטוחה ושמירה הן על המבנה והן על בטיחות העובדים.

עוד מקרים בהם נדרשת הרמת המבנה לצורך שינוע והעברה לאתר חלופי

  • שינוע וניוד מבנים ניידים חדשים בגדלים שונים. העברת מבנה ניידים מהאתר בו יוצרו, או הורכבו, לאתר בו ייעשה בהם שימוש. או העברה לאחסון זמני.
  • העברת מבנים ניידים המשמשים כעמדות שומר בגדלים שונים.
  • שינוע והעברת מכולות משרד מאתר בנייה אחד לאחר.
  • העברת מכולת מגורים למיקום חדש בו היא מיועדת לשמש למגורים זמניים.
  • שינוע והעברת מבנה נייד המשמש למחסן מאתר לאתר.
  • יש מקרים, שבהם מדובר בפינוי מבנה נייד, שאינו מיועד לשימוש עוד, והוא מועבר לאתר פינוי.
  • ועוד.

היערכות לקראת הרמת מבנים

אנו עורכים את כל המדידות הנדרשות ומתכננים את תהליכי הרמת המבנה, הנפתו והובלתו על פי דרישות הלקוח. יש לקחת בחשבון את מיקום המבנה הנייד ביחס לנקודת הגישה של משאית מנוף. משקל המבנה וגודלו.

במקרה שיש צורך גם להעביר את המבנה יש להכין הן דרך גישה לצורכי העמסה והן לתכנן את המסלול המיטבי להובלת המבנה לאתר החלופי.

בהתאם לגודל ומשקל המבנה הנייד אנו מגיעים לשטח עם ציוד הרמת המבנים הייעודי שמאפשר לנו לספק לכם את הפתרון בטוח ביותר והיעיל ביותר להרמת המבנה והעברתו.

לבירורים וקבלת הצעות מחיר להרמת מבנים ניידים שינוע והובלה לפי הצורך. התקשרו אלינו בטלפון – 050-543-3050 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.