הובלת מבנים, העברת מבנים בכל הגדלים

מנופי יוני – הינה חברה וותיקה בתחום ההנפה, ניוד, הובלה והעברת מבנים. אנו מבצעים עבודות העברת מבנים, הובלת מבנים בכל הגדלים, ומכל הסוגים באמצעות טכנולוגיות שינוע ייעודיות להובלת מבנים מכל אתר ולכל חלקי הארץ.

לקבלת פרטים נוספים והצעות מחיר אטרקטיביות להעברת מבנים צרו קשר בטלפון: 050-543-3050.

מצבים אשר בהם נדרשת העברת מבנים

  1. בעת סיום ייצור ובנייה של מבנים במפעל הייצור, קיים צורך בשירות הובלת מבנים ממפעל הייצור שלהם אל מקום יעדם המבוקש והסופי.
  2. במקרים בהם עלינו לבצע העברת מבנים השייכים לנו ובשל שינויי תכנון יש להעתיק מבנים אלה ממקום הצבתם הישן למקום חדש.
  3. באירועים רבי משתתפים יש להוביל ולשנע מבנים ניידים כגון בתי שימוש כימיים או מבנה משרדי נייד.
  4. הובלת מבנים והעברת מבנים, כאשר קיים צורך להציב באופן ארעי או קבוע עמדות שמירה, כיתות לימוד לבתי ספר או מוסדות אחרים או העברת קרוונים מאתר לאתר (למשל בין אתרי בנייה).

ביצוע הובלת מבנים כאשר יש להעביר מבנים מאתר לאתר

למנופי יוני – ציוד מגוון ומתקדם, והנחוץ לצורך ביצוע העברת מבנים בין אתרים שונים. ברשותנו משאיות מנוף בעלות כושר הרמה גבוה ומפעילים/נהגים מיומנים בהעברת מבנים מכל הסוגים ובכל האתרים. ציוד ההרמה הייעודי שברשותנו מאפשר לנו לבצע את העברת המבנים בצורה בטוחה הן למבנה עצמו והן לסביבה הפיזית באתר האם ובאתר היעד כאחד. מפעילי משאיות המנוף שלנו פועלים על פי סטנדרטי בטיחות גבוהים ביותר, וזאת על מנת לוודא שאין כל סכנת פגיעה לאנשים העובדים באתר וכן בזמן הובלת המבנים בין האתרים בזמן השינוע על הכביש. אנו נבצע סקירה כללית של המבנה אותו יש לנייד, ועל פי גודלו, משקלו ואופיו, אנו נתאים את סוג משאית המנוף המתאימה בגודל וטווח הנפה לצורך ביצוע העבודה, ליעילות מירבית, ותוך שמירת כל כללי הבטיחות המתבקשים כחלק מתהליך ביצוע עבודה שכזאת.

מנופי יוני חולשים על תחומי העברת מבנים והובלת מבנים במשך שנים ארוכות, ולנו רקורד ארוך של לקוחות מרוצים שזכו לשירות מהיר ובטיחותי בהעברת מבנים מכל הסוגים. מפעילי הציוד הייעודי שלנו הינם בעלי הסמכה להפעלת הציוד בו הם משתמשים ובנוסף לכך הם עוברים הכשרות תקופתיות ועדכונים התואמים לכל שלב של התחדשות בציוד הרמה, טכנולוגיות ההנפה ומתקני השינוע של מבנים ניידים.

לקבלת הצעות מחיר מיוחדות על פי נתוני המבנה אותו אתם זקוקים לשנע.
צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ואנו נעמיד לרשותכם את הידע והניסיון של מנופי יוני לביצוע העברת המבנים שעליכם להעביר.

הובלת מבנים ניידים – דרישה לדיוק ומקצוענות

הובלת מבנים ניידים

הנפה באמצעים מיוחדים להובלת מבנים ניידים

לחברת מנופי יוני ניסיון רב שנים בהובלת מבנים ניידים. אנו מתמחים בביצוע העברה והובלה של מבנים ניידים גם כאשר נדרשת היערכות מיוחדת ומורכבת. לחברה מגוון גדול של משאיות מנוף והאמצעים המיוחדים הנדרשים לביצוע המשימה. שירות הובלת מבנים ניידים בפריסה ארצית באמצעות משאיות מנוף ייעודיות. אנו מספקים שירות הובלת מבנים להעברת מבני צימרים יבילים, כיתות לימוד, מבני משרדים יבילים, מחסנים, מבני שמירה וכו’.
העברת מבנה יביל דורשת לא רק משאית בגודל מתאים היא דורשת לעתים גם תאומים עם רשויות האכיפה. היכרות עם מבנה השטח והאתגרים שהוא מזמן לנו.

בתהליך הובלת מבנה נייד מחיר ההובלה מושפע ממספר גורמים. גודל המבנה היביל המיועד להובלה, מרחק ומאפיינים ייחודיים של המבנה.
לבירורים והצעות מחיר להובלת מבנה יביל התקשרו : 050-543-3050 או השאירו הודעה בטופס צור קשר.

העברה והובלת מבנים ניידים מתבצעת למטרות מגוונות. אולם שלא כמו מטענים רבים אחרים לביצוע הובלות מבנים ניידים נדרש ציוד ייעודי ובעיקר ניסיון רב. כל זאת על מנת להבטיח כי הובלת מבנה יביל לא תסתיים בתקלה או שתגרום נזק למבנה הנייד עצמו, למשאית המנוף או חס וחלילה למי מהאנשים המעורבים או כלי רכב חולפים בעת ההובלה עצמה. יש לזכור כי מדובר במרבית המקרים על תהליך תלת שלבי. שלב ההעמסה, של הובלתו של המבנה היביל ושלב הפריקה באתר היעד. בהיעדר ניסיון או רמת מקצועיות ירודה כל שלב עלול להוות מכשול בפני השלמת המשימה.

לקבלת הצעות מחיר מיוחדות על פי נתוני המבנה אותו אתם זקוקים לשנע.
צרו קשר בטלפון: 050-543-3050 ואנו נעמיד לרשותכם את הידע והניסיון של מנופי יוני לביצוע העברת המבנים שעליכם להעביר.