הובלות מנוף זרוע העלאת ציוד כבד לגובה.

מנופי יוני בע”מ – שירות מנוף זרוע לביצוע עבודות הנפה, והרמה של חומרי בניין ומבנים לגובה.
להצעות מחיר והזמנות: 050-543-3050, או פנו דרך צור קשר באתר.

הובלות מנוף להנפה והעלאה של ציוד כבד

הובלות מנוף זרועבישראל ישנה התחדשות ובנייה באזורים רבים בארץ. לצורך כך הקבלנים ולקוחות פרטיים זקוקים לשירותי הובלות מנוף זרוע לשם הנפה והעלאה של ציוד כבד לדוגמא חומרי בניין – מלט, חצץ, זכוכיות או פריטים כבדים שאנו רוצים להעביר כמו מבנים, מכולות, משטחי דשא, מערכת מיזוג תעשייתית, שלטי חוצות גיזום ועוד. מנוף זרוע הוא היעיל והבטיחותי ביותר בכל הקשור להנפה והעלאה של ציוד כבד וחריג.

הובלות מנוף זרוע – הובלת ציוד כבד וחריג

כאשר יש צורך בהעברת מבנים ומכולות. כאשר אנו רוצים משרד זמני באתרי בנייה,שירותים ניידים או להציב משרד או יחידה בחצר מומלץ להזמין משאית מנוף זרוע מתאימה להעמסה ולהובלה. מנופי יוני מבצעים את כל העבודות בהתאם לכל כללי הבטיחות ללא שום חריגות. המפעילים המבצעים את עבודות מנוף זרוע, כולם בעלי הכשרה והסמכה על פי הנדרש בהתאם לתקן. ניתן לפנות אלינו 24/6 כולל מקרי חירום.

חברת יוני מנופים בע”מ מספקת צי משאיות מנוף זרוע בעלי יכולת הנפה, העמסה והעלאת ציוד כבד. המפעילים שלנו מיומנים,בעלי הסמכה וניסיון רב בתחום. מנוף הרמה ייעודי מאפשר לנו לבצע מגוון רחב של פעילויות בסטנדרט בטיחותי גבוה תוך כדי בדיקה שאין סכנת פגיעה לאנשים העובדים באתר ועל הכביש. אנו נבצע סריקה כללית ונתאים לכם את המשאית לפי גודל, משקל ואופי העבודה.
מנופי יוני מתמחים בעבודות מנוף זרוע שנים ארוכות, ולנו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים שזכו לשירות מהיר ובטיחותי. מפעילי הציוד הייעודי שלנו הינם בעלי הסמכה להפעלת הציוד, בו הם משתמשים. בנוסף לכך הם עוברים הכשרות תקופתיות ועדכונים התואמים לכל שלב של התחדשות בציוד הרמה, טכנולוגיות הנפה ומתקני השינוע.

הובלות עם מנוף זרוע

הברת מכונותמנופי יוני מבצעים הובלות עם מנוף זרוע בכל תחומי המשק. אנו מתמחים גם בביצוע עבודות מנוף מורכבות כאשר יש לשלב בין עבודות התקנה בגובה וההובלה עצמה.
לעיתים הובלות עם מנוף זרוע מיועדות להתקנה מורכבת ויש צורך בשילוב מנוף זרוע נוסף על מנת לבצע את ההתקנה בביטחון.על המשאית מנוף זרוע הנוספת, ניתן להזמין התקנה מראש של סל אדם לביצוע עבודת גובה אשר דורשת שהייה בגובה של עובד, על מנת להשלים את ההתקנה מבלי לסכן את חיי העובד.
דוגמה נפוצה לביצוע הובלות עם מנוף זרוע היא אספקה של חומרים לקבלנים וגננים, כאשר יש צורך בהנפת מטענים ישירות לקומות גבוהות במקרה של קבלני בניין, או להניף למרחק, מעל לגדרות או מבנים, חומרים לקבלני פיתוח סביבתי וגננים.
בכל מקרה כאשר מזמינים הובלות עם מנוף זרוע יש לדעת מראש מהו הגובה, הטווח, שאתם צריכים להניף אליו את המטען. מנופי יוני מפעילה משאיות מנוף זרוע בגדלים שונים כך שניתן לתת מענה עבודות מנוף זרוע מגובה 20 מטר ומעלה.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו: 050-543-3050 אנו נעמיד לרשותכם את הידע והניסיון של מנופי יוני לביצוע הפרויקט שלכם.