הובלות מנוף זרוע העלאת ציוד כבד לגובה.

מנופי יוני בע”מ – שירות מנוף זרוע לביצוע עבודות הנפה, והרמה של חומרי בניין ומבנים לגובה.

להצעות מחיר והזמנות: 050-543-3050, או פנו דרך צור קשר באתר.

הובלות מנוף זרוע להנפה והעלאה של ציוד כבד

בישראל ישנה התחדשות ובנייה באזורים רבים בארץ. לצורך כך הקבלנים ולקוחות פרטיים זקוקים לשירותי הובלות מנוף זרוע לשם הנפה והעלאה של ציוד כבד לדוגמא חומרי בניין – מלט, חצץ, זכוכיות או פריטים כבדים שאנו רוצים להעביר כמו מבנים, מכולות, משטחי דשא, מערכת מיזוג תעשייתית, שלטי חוצות גיזום ועוד. מנוף זרוע הוא היעיל והבטיחותי ביותר בכל הקשור להנפה והעלאה של ציוד כבד וחריג.

הובלות מנוף זרוע – הובלת ציוד כבד וחריג

כאשר יש צורך בהעברת מבנים ומכולות. כאשר אנו רוצים משרד זמני באתרי בנייה,שירותים ניידים או להציב משרד או יחידה בחצר מומלץ להזמין משאית מנוף זרוע מתאימה להעמסה ולהובלה. מנופי יוני מבצעים את כל העבודות בהתאם לכל כללי הבטיחות ללא שום חריגות. המפעילים המבצעים את עבודות מנוף זרוע, כולם בעלי הכשרה והסמכה על פי הנדרש בהתאם לתקן. ניתן לפנות אלינו 24/6 כולל מקרי חירום.

חברת יוני מנופים בע”מ מספקת צי משאיות מנוף זרוע בעלי יכולת הנפה, העמסה והעלאת ציוד כבד. המפעילים שלנו מיומנים,בעלי הסמכה וניסיון רב בתחום. מנוף הרמה ייעודי מאפשר לנו לבצע מגוון רחב של פעילויות בסטנדרט בטיחותי גבוה תוך כדי בדיקה שאין סכנת פגיעה לאנשים העובדים באתר ועל הכביש. אנו נבצע סריקה כללית ונתאים לכם את המשאית לפי גודל, משקל ואופי העבודה.
מנופי יוני מתמחים בעבודות מנוף זרוע שנים ארוכות, ולנו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים שזכו לשירות מהיר ובטיחותי. מפעילי הציוד הייעודי שלנו הינם בעלי הסמכה להפעלת הציוד, בו הם משתמשים. בנוסף לכך הם עוברים הכשרות תקופתיות ועדכונים התואמים לכל שלב של התחדשות בציוד הרמה, טכנולוגיות הנפה ומתקני השינוע.

לקבלת הצעות מחיר התקשרו: 050-543-3050 אנו נעמיד לרשותכם את הידע והניסיון של מנופי יוני לביצוע הפרויקט שלכם.