הובלת כספות

הובלת כספות

מנופי יוני הובלה של כספות בכל הגדלים, באמצעות צי משאיות מנוף, מותאמות להובלה והנפה של כספות גם לגובה רב. מתמחים בביצוע הובלות מנוף גם באזורים צפופים.


מנופי יוני ערוכים לביצוע הובלות מנוף והעברות של כספות כבדות. הובלה והנפה עד לגובה 60 מטר של כספות כבדות וגדולות. שירות הובלות מנוף בפריסה ארצית.לקבלת שירות – 24/6, פנו לטלפון – 050-543-3050. נשמח לעמוד לשירותכם.

הובלת כספות

ביצוע הובלות כספות לחברות ופרטיים

הובלת כספות ביתיות ועסקיות כבדות באמצעות משאיות מנוף, לשמירה על הכספת ומניעת נזק בעת ההעברה. אנו ערוכים להניף את הכספת, להעמיס ולפרוק אותה, גם כאשר מדובר בתנאי שטח מורכבים וגישה מוגבלת. מפעילי משאיות מנוף שלנו בעלי ניסיון רב, הכשרה והסמכה כנדרש להפעלת משאית מנוף להובלת כספות ומתקנים כבדים ורגישים אשר להעברתם יש להיערך בהתאם.

מצבים בהם נדרשת הובלת כספות

אנו מספקים שירות הובלת כספות גם ליצרנים ומתקיני כספות חדשות וגם לגורמים העוסקים בהעברת כספות כבדות ישנות. כמו כן אנו מספקים שירות הובלה למתקני ATM.

הובלת כספות לאור העברת העסק ממקום למקום

פעמים רבות מתעורר צורך בהעברת כספות, כאשר יש להעביר את הכספת מדירה לדירה או כחלק ממעבר מבית עסק אחד לבית עסק חלופי. אנו מבצעים הובלה של כספות בין אתרים שונים. גם כאשר יש צורך באיסוף מגובה רב, ו/או העברה למיקום שהגישה אליו מוגבלת.
בבתי עסק ומשרדים רבים מותקנות כספות אשר בהם מאוחסנים פריטים שיש לאבטחם במיוחד. למנוע את הגישה ממי שאינו מוסמך לכך. אנו ערוכים לתת מענה ולהוביל את הכספת באופן שלא תפגע וניתן יהיה להציב ולהתקין אותה במקומה החדש וכך להמשיך ולהשתמש בה. מרבית הכספות כיום בנויות ומצוידות במנגנונים שניתן להשתמש בהם שנים ארוכות ולכן יש צורך בהעברה של הכספת למיקום חדש על מנת להמשיך ולעשות בה שימוש.

הובלות מנוף להעברת כספות

הובלת כספות לאחר סגירת סניף בנק

בשנים האחרונות בישראל נסגרים סניפי בנקים רבים ובמקום שירותי הבנקאות המסורתיים עוברים למתן שירותי בנק דיגיטליים. סניפי בנק רבים נסגרים ומפנים את השטחים לפעילות מסחרית שאינה מצדיקה המשך שימוש בכספות בהם השתמש הבנק.
מנופי יוני מבצעים הובלת כספות עבור קבלנים וגורמים המטפלים בשינוי והפיכת שטח הבנק בו הייתה כספת גדולה לשטחי מסחר או משרד רגיל. גם כאשר יש צורך בהיערכות מיוחדת בשל צורת המבנה ומיקום הכספת.

פינוי כספת ישנה

הובלה ופינוי כספת ישנה שאין בה צורך. זהו מצב נפוץ ביותר ומאפיין, מלווה את תהליכי הצמיחה הכלכלית המהירה של ישראל. תהליכים אלה הביאו לגידול משמעותי בהיצע של משרדים ושטחי מסחר חדשים. כחלק מתהליכי השינוי והצמיחה הרבה בתי עסק ומשרדים עוברים למקומות חדשים אשר במקרים רבים מצוידים באמצעי אבטחה והגנה משופרים.
לעיתים, כחלק מהמעבר. פונים אלינו להובלת כספות מהמשרד הישן לחדש. אך במקרים רבים מוותרים בעלי העסק על שימוש בכספת והיא נשארת במבנה, מיקום הישן של בית העסק. כספות ישנות אלה הופכות פעמים רבות לעוד ארון ואפילו יוצרות הפרעה ומטרד לסדר במשרד.

הובלת כספות במשאית מנוף. מנופי יוני מתמחים בביצוע הובלות מנוף והעברות של כספות כבדות. הובלה והנפה עד לגובה 60 מטר של כספות כבדות וגדולות. אנו מפעילים צי משאיות לעבודות מנוף בגדלים שונים המותאמים לביצוע העברות מנוף גם בשטחים עירוניים צפופים. לפרטים התקשרו אלינו בטלפון – 050-543-3050. נשמח לעמוד לשירותכם.

הובלת כספות