ברזנט יד שנייה.

ברזנטים יד שנייה במחיר הכי זול בארץ

לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון 050-543-3050 או מלאו את טופס צור קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם. 


ברזנטים במצב חדש אשר מתאימים למגוון שימושים החל מהצללה, כיסוי למתקנים פרטיים ותעשייתיים, ברזנט יד שנייה לסגירת חורף ועוד.

ברזנט יד שניה לסגירת משאיות צד

חברות רבות אשר מספקות מוצרים על משטחים מובילות את הסחורה במשאיות צד, במשאית צד מעלים ומורידים סחורה מצידי המשאית אשר נפתחת ונסגרת ע”י ברזנט, כמו שהזכרנו קודם בזכות יכולות הברזנט והחוזק שלו הוא עמיד בפני גשם, רוחות ועוד.

סגירת חורף למסעדות בתי קפה ובתים פרטיים

ניתן לראות בעונת החורף לא מעט מסעדות, בתי קפה ואף בתים פרטיים אשר סוגרים את המרפסות בבד ברזנט למניעת כניסת גשם ורוחות בעונת החורף.

במסעדות ובבתי קפה ברוב המקרים בד הברזנט יהיו עם חלון שקוף מפלסטיק, חלק ניתנים לפתיחה לצורך אוורור וכחלק מה”לוק” של המרפסת.

ברזנט יד שנייה ככיסוי לריהוט גן

הברזנט הוא כיסוי מצויין לרהיטי גן להגנה מפני נזקים בעונות הקיץ והחורף, בזכות היכולת לדחות מים, לחות וקרני השמש. ניתן להשתמש גם לכיסוי מנגלים, מתקנים בחצר הבית ועוד.

לאחר שקראנו חלק קטן מן הדוגמאות על שימושים נפוצים בבד ברזנט, הבנו עד כמה בד ברזנט חזק ועמיד בתנאי מזג אוויר קשים.

מנופי יוני בע”מ מזמינים אתכם לרכוש ברזנט יד שנייה במצב מצויין במחירים הכי זולים בארץ. לפרטים נוספים והזמנות התקשרו ל – 050-543-3050 או דרך צור קשר באתר.

במנופי יוני תוכלו לקבל גם שירותי משאית מנוף לתליית הברזנט במקרה הצורך.

מהו ברזנט

ברזנט המוכר גם בשם = שמשונית, הוא בד עמיד וחזק, ארוג בצפיפות גבוהה אשר מוספג בחומרי איטום עמיד בפני גשם, שמש, לחות ומותאם לכל עונות השנה.

שימושים נפוצים בבד ברזנט

בזכות מאפייני בד הברזנט, ישנם שימושים רבים לבד בתעשייה ופרטי, אם זה בזכות היכולת לעמוד תנאי מזג אוויר קשים כמו רוחות חזקות, ברד, גשם, שמש, עמידות הבד כל כך גבוהה שיקח כמה שנים טובות עד שהבד ישחק. לכן השימוש בברזנט נפוץ מאוד בתעשייה, בתי עסק שונים ואף בבתים פרטיים.

מנופי יוני בע”מ מזמינים אתכם לרכוש ברזנט יד שנייה במצב מצויין במחירים הכי זולים בארץ. לפרטים נוספים והזמנות התקשרו ל – 050-543-3050 או דרך צור קשר באתר.